Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Financuje opravdu Evropa teroristy?

20. 08. 2017 9:00:00
Reaguji na článek pana Stejskala „K útoku v Barceloně trochu jinak“, který má i nemá pravdu a vyvolal bouřlivou diskusi. Dokážeme postihnout podstatu problému?

Jak to s námi na této planetě opravdu je, jsem již psal v článku „Jsme ve třetí světové válce“, ta stále probíhá a pouze její nepatrná, viditelná stránka nás burcuje – terorizmus, který vnímáme v celé jeho brutální nahotě.

Imigrace a terorismus jsou skutečnosti, které jsou na první pohled viditelné a pění se nám krev v žilách. Při tom klidně, jak ovečky, jsme účastni vraždění po milionech zneužitím zdravotnického systému západních zemí a ještě za to děkujeme. Nechápal jsem, proč ještě jsou lidé léčeni prostředky o nichž se ví, že způsobují smrt a to i přesto, že existují způsoby efektivního léčení. A při hledání odpovědi jsem nalezl celý systém hrůzného jednání uzulpátorů moci.

Je faktem, že existuje skrytá, velmi agresivní síla, která tahá pouze za nitky a drží se zásady „Rozděl a panuj“ a „Když se dva perou, třetí se směje“. Ale o tom jsem také již psal, ukazoval na důkazy v knize Stevena M. Greera „Utajovaná pravda, zapovězené poznání“ i na archivní dokumenty z knihy „Fašistické kořeny bruselské EU“. Lidé tomu nevěří, nebo nechtějí věřit. „Vždyť něco tak zrůdného na této Zemi nemůže existovat.“ Ale ono to reálně existuje, ovládá ekonomiku, toky peněz i myšlení lidí. Vyvolává spory ve světové politice i ozbrojené konflikty. Obě strany vždy financuje a zpovzdálí opatrně sleduje, jak se jeho konceptu daří, jako by sledoval televizi. Straně, která začne prohrávat, vždy trochu přidá.

Paní Palková uvedla v diskusi k článku pana Stejskala fakta z druhé strany. A souhlasím s ní, že jsme přirozeně neteční k tomu, co se děje mimo nás. Jenže až nás to dožene bude pozdě. Terorismus v Evropě jsou jen první malé vlaštovky.

Ano, i evropské peníze tečou do arabského světa a vrací se ve formě uprchlíků a teroristů. Jenže, kdo ovládá EU? Její poslanci to nejsou. Organizace EU je tak „geniálně“ vytvořena, že si administrativa může dělat, co chce (správněji, co si přejí její mecenáši).

Podívejme se do historie. Jak byla financována 1. světová válka. Nešly toky finančních prostředků a pomoci oběma stranám ze stejného zdroje? A kdo poslal Lenina znovu do Ruska a finančně umožnil VŘSR? A co 2. světová válka? Neměl Hitler i Stalin střídavě podporu ze stejného zdroje? A když půjdu dál, kdo mohl financovat a zorganizovat pád „dvojčat“? (letadla sama na to nestačila) a čí peníze financují „cestovní kancelář“ pro arabské uprchlíky do Evropy? A to pomíjím konflikty, na nichž se oficiálně podíleli Američané.

Ano, peníze tečou především z amerických bank ale nejsou to jen peníze USA a tečou i z dalších zdrojů, jež ovládá relativně malá nadnárodní skupina prostupující politickými systémy, etniky i kontinenty. Má nekontrolovatelnou moc a neomezené možností, vlády i těch největších světových mocností jsou v jejich rukou pouze loutkami. A tak i události v Barceloně mají úplně jiné pozadí, než si to i samotní aktéři tohoto hrůzného činu uvědomují. Netuší, že ze zločinů (pro ně hrdinství) bude mít prospěch někdo jiný.

Řada světových politických špiček tíži tohoto stavu neunesla, když zjistila, že jejich moc je velice relativní a vlastně musí dělat i rozhodnutí proti vlastnímu svědomí. Jejich zpověď, mimo jiné, také najdete ve výše vzpomínané knize S.M.Greera. Toto uskupení nazývají Stínovou světovou vládou. A je hrozné, že existuje síla, která může přinutit i ty nečestnější lidi, aby konali v její prospěch. Uvidíme, jak dlouho dokáže odolávat Donald Tramp.

A co myslíte, je Merklová takový lidumil, že si zve domů uprchlíky (a pak je chce rozdělovat do dalších států), nebo to má souvislost s odposlechy jejích hovorů a vydíráním? Nevím, ale přiklonil bych se k tomu druhému.

Dnes v řešení politických problémů postupujeme jako v současné medicíně. „Vypínáme kontrolky“, místo toho, abychom odstranili zdroj. Ale takto uspět nemůžeme.

Je to, jako když přijdu k lékaři s ekzémem. Ten mě pošle na kožní - byť to vypadá logicky - patří to internistovi. S největší pravděpodobností jde o onemocnění jater nebo ledvin, které neodfiltrují všechny škodliviny, ty přejdou do krve a vylučují se kůží a už je tu ekzém. Kožař na to dá mast, když dá správnou, ekzém zmizí, jenže se objeví znovu a jinde, protože příčina zůstává.

Takže jestli nezměníme úhel pohledu na zdroj politických problémů a neodstraníme jej, tak brzy ti, co přežijeme, přestoupíme na islám, ale ani to nám nepomůže!

Autor: Vladimír Koliandr | neděle 20.8.2017 9:00 | karma článku: 24.82 | přečteno: 756x

Další články blogera

Vladimír Koliandr

Colostrum – dar přírody pro zdravý život

Setkal se s ním již každý hned když opustil matčino lůno a přisál se k jejímu prsu. Dříve než mléko sál látku obsahující imunoglobuliny, imunitní regulátory, růstové faktory, vitaminy, minerály, stopové prvky a aminokyseliny.

18.11.2017 v 9:00 | Karma článku: 9.09 | Přečteno: 359 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Může očkování proti chřipce způsobit potrat?

Listopadové číslo časopisu „Zázraky medicíny“, v rubrice objevy, popisuje na straně 26 - 28, že ano! Jde o objev vědců, kteří zkoumali účinky vakcíny proti chřipce podané v těhotenství.

12.11.2017 v 9:00 | Karma článku: 11.47 | Přečteno: 386 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Jak komunikuje duše s tělem ?

V medicíně na to odpovídá obor zvaný psychoneuroimunologie (PNI). Jejím významným představitelem v České republice je MUDr. Jan Šula.

5.11.2017 v 9:00 | Karma článku: 16.34 | Přečteno: 516 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Ještě jednou o rakovině

Tentokrát jde o informace od MUDr. Davida Freje publikované v knize „Zánět skrytý zabiják“)*. Jeho hlavním mottem u této nemoci je Účinná prevence nádorových onemocnění.

28.10.2017 v 9:00 | Karma článku: 6.49 | Přečteno: 243 | Diskuse

Další články z rubriky Kultura

Karel Sýkora

Bedřich Smetana jako xenofob? ... :-)

Bedřich Smetana byl významný český hudební skladatel období romantismu. Pocházel z poměrně zámožné sládkovské rodiny, ale od raného mládí se věnoval hudbě, zejména hře na klavír a kompozici.

22.11.2017 v 10:41 | Karma článku: 8.54 | Přečteno: 152 |

Hermína Muchová

Rozhovor se zpěvačkou Evou Pilarovou

Zpěvačku Evu Pilarovou znají a obdivují všechny generace posluchačů a je bezesporu jednou z pěveckých legend, které bychom si měli za její celoživotní působení v oblasti hudby vážit.

22.11.2017 v 7:30 | Karma článku: 11.50 | Přečteno: 651 | Diskuse

David Rath

Sex s muslimskou princeznou

Román „Řád“ nás přenese do reality změněného života ve vzdálenější budoucnosti. Jediné, co stále zůstává stejné jsou hlavní síly pohánějící lidské osudy a tím i dějiny - moc, peníze a sex.

21.11.2017 v 13:47 | Karma článku: 9.48 | Přečteno: 620 | Diskuse

Iveta Svobodová

Sněhulák

Zašla jsem s dcerou na filmové zpracování Sněhuláka, a abych řekla pravdu, byly jsme obě docela zklamané. Štěstí bylo, že představitel hlavní role, Michael Fassbender, je moc pěkný chlap.

21.11.2017 v 10:15 | Karma článku: 6.70 | Přečteno: 307 | Diskuse

Karel Sýkora

Omeleta udělaná trošku jinak

Omeleta je pokrm, který se vyrábí z rozšlehaných vajec do kterých lze přidat různé přísady. Směs se rovnoměrně rozlevá na rozpálenou pánev a v průběhu smažení už se nemíchá. Smaží se až do doby, kdy je ztuhlá.

21.11.2017 v 9:55 | Karma článku: 4.42 | Přečteno: 127 |
Počet článků 77 Celková karma 13.70 Průměrná čtenost 715

 

V ČEM VIDÍM SVŮJ ÚKOL
NA TÉTO PLANETĚ?

V poslání „nakazit“ každého, s kým přijdu do kontaktu vědomím, že jsme tím nejúžasnějším, co se na této planetě nachází. Že máme v sobě obrovskou sílu udržovat svou materiální i duchovní podstatu naprosto zdravou, výkonnou a  šťastnou. Že pro toho, kdo to o sobě ví a podle toho koná, neexistují nemoci, zdravotní problémy snadno překonává a zaměřuje se na to, co jej duševně i fyzicky obohacuje, činí šťastným a vyzařujícím do svého okolí pozitivní energii – lásku!     

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.