Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Proč někteří lidé vidí "císařovy nové šaty" ?

6. 08. 2017 9:00:00
Je mnoho těch, kteří mají mimořádné schopnosti a zážitky. Ale zpravidla se řídí pohádkou „Císařovy nové šaty“ – jdou s většinou slepých.

Jasně vidí, že císař je nahý, ale nechtějí být označeni za hloupé a navíc, císař je mocný a může se mstít! Tak také tvrdí, že šaty jsou krásné! Pravdu si nechávají pro sebe.

Proto již po několik stovek let lidé, kteří se potřebovali se svými prožitky rozdělit, je vkládali do pohádek. Tam nebezpečí ze zesměšnění či pronásledování tolik nehrozilo. Děje se tak i dnes. Ale vyjadřovací možnosti jsou větší. Je něco reálného například na filmech Matrix či Avatar? Připomínají něco?

Je málo filmových tvůrců jako režisér Poltikovič, který je přímý a točí dokumentární filmy hlavně o mimořádných lidských schopnostech i o stále ještě zesměšňovaných skutečnostech (např. UFO). Ukazuje i práci šamanů, kteří – byť to vypadá jednoduše – disponují schopnostmi, jimž v práci s energetickými poli žádný absolvent lékařské fakulty nemůže konkurovat (ale výjimky existují – vím o profesoru lékařské fakulty, který odešel pracovat šamanskými technikami).

Doba pokročila. Je také stále víc umělců, kteří se snaží ukazovat naši pravou podstatu (nejznámější Jaroslav Dušek či Gabriela Filipi). A lidé nad informacemi, přinesenými v jejich podání, začínají přemýšlet. „Proč bych vlastně měl vidět krásné šaty, když tam žádné nejsou“

A postupně se dostávají i k poznání a úvaze „Proč mám potlačovat symptomy nemocí chemickými preparáty, když mohu odstranit příčinu v energetickém poli jednou pro vždy“.

A co je nejdůležitější – uvědomí si, že neexistují nemoci, které nelze vyléčit (každá nemoc je projevem nějaké nerovnováhy, kterou je nutno odstranit – je varováním a výzvou k nápravě), jsou jen lidé, kteří se vyléčit nedokáží či nechtějí.

A jsme u filosofické polohy medicíny, o níž jsem psal v minulém článku. Pokud VÍM, že jsem energetická bytost, že své tělo mohu opustit a žít i mimo něj. Pokud vím, že se mohu reinkarnovat, tedy znovu narodit a poučit se i z chyb, které dělám v tomto životě (když si k těmto informacím dokáži najít přístup), dívám se na smrt jinýma očima. Nemám z ní panický strach, ale jsem schopen se rozhodnout, zda si opravdu přeji vyléčení (mám zde závazky, přátele, lásku – tedy nechci ještě odejít). Pak, když mě nebrzdí strach způsobující buněčný stres, když vím, že mám obrovskou vnitřní samoléčebnou sílu, pak jen přesvědčení, že se vyléčím (byť z této nemoci to ještě dnes není běžné) je 80% úspěchu. A pokud využiji i vnější pomoc (ne takovou, která zničí imunitní systém, ale která napomůže mému imunitnímu systému s tím na co snad nestačí – třeba i transplantovat zcela zničený orgán, či posílit energetická pole) a nemám nejmenší pochybnost o tom, že se vyléčím (tedy předávám i do buněk potřebný program) je téměř jisté, že se vyléčím.

Mám ale i druhou možnost – vidím své zdevastované tělo, nemám zde takové závazky, aby bylo nutné ještě nějakou dobu trpět, než k vyléčení dojde a při tom vím, že jsem věčný, „jsem ve stavu kukly, z níž může vylétnout motýl“, nemusím dále zůstávat trpící housenkou, ale mohu se rozhodnout pro motýla.

I takovéto rozhodnutí je správné a máme jej respektovat. Důstojný odchod do jiné dimenze, je pro trpícího člověka vysvobozením a je správné pochopit jeho rozhodnutí.

Autor: Vladimír Koliandr | neděle 6.8.2017 9:00 | karma článku: 15.18 | přečteno: 587x

Další články blogera

Vladimír Koliandr

Pohádka o tom, jak se profesor Neumyvakin začal „umývat“ i zevnitř

Tento pán onemocněl arteriosklerózou provázenou problémy se srdcem a mozkem, hypertenzí, arytmií a zvýšenou tepovou frekvencí. A když se jeho vyléčení nedařilo, přišel na velice jednoduchý způsob, jímž se vyléčil sám.

14.10.2017 v 9:00 | Karma článku: 12.90 | Přečteno: 516 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Četli jste knihu „Nežádoucí účinek: Smrt“?

Je již vyprodaná. Její autor, John Virapen, bývalý ředitel velké farmaceutické firmy, neunesl tíhu svědomí a přiznává, že jako ředitel se na korupci osobně podílel.

8.10.2017 v 13:38 | Karma článku: 19.56 | Přečteno: 499 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Proč administrace blogu může odstranit článek z hlavní stránky?

V tomto mají administrátoři těžkou úlohu – posoudit, zda informace v článku jsou pravdivé. Požadují odkazy na zdroje a autority. To je v pořádku, jenže jak ověří, že zdroj či autorita jsou nositelé pravdivých informací?

8.10.2017 v 9:00 | Karma článku: 13.93 | Přečteno: 449 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Paralelní medicína - hit zdravotnictví budoucnosti. Pomůže zabránit zadlužování státu?

Je to o tom, co je paralelní medicína a jak souvisí s ekonomikou státu. Je v ní obrovská síla, kterou bychom neměli promrhat !

1.10.2017 v 9:00 | Karma článku: 10.14 | Přečteno: 257 | Diskuse

Další články z rubriky Kultura

Karel Sýkora

Book Depository: výhodná možnost koupě knih ze zahraničí

Book Depository (previously The Book Depository) is a UK-based online book seller with a large catalogue offered with free shipping to over 160 countries. The store was founded by a former Amazon.com employee.

15.10.2017 v 15:17 | Karma článku: 4.44 | Přečteno: 85 |

Karel Sýkora

Dokonalá symetrie všech 39 knih Starého zákona

Starý zákon je delší a starší část Bible. Jedná se původně o sbírku posvátných židovských knih, kterou přejalo z židovství vzniklé křesťanství.

15.10.2017 v 9:08 | Karma článku: 7.22 | Přečteno: 123 |

Petr Gabriel

Kyjevská Rus, kam se to řítí a kdo ji ubližuje.

Bývala centrem spokojených lidí, které nikdo neohrožoval kvůli velké vzdálenosti a asi dosud nezaplněnosti okolních prostorů. Divoké národy z východu zadržovali krajani dosud nedostatečně semknuté kolem vládce, který by je usměrni

15.10.2017 v 0:17 | Karma článku: 15.44 | Přečteno: 411 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Pohádka o tom, jak se profesor Neumyvakin začal „umývat“ i zevnitř

Tento pán onemocněl arteriosklerózou provázenou problémy se srdcem a mozkem, hypertenzí, arytmií a zvýšenou tepovou frekvencí. A když se jeho vyléčení nedařilo, přišel na velice jednoduchý způsob, jímž se vyléčil sám.

14.10.2017 v 9:00 | Karma článku: 12.90 | Přečteno: 516 | Diskuse

Karel Sýkora

Výzva ČBK k nadcházejícím volbám do PS Parlamentu ČR

Lidé dobré vůle, sestry a bratři v Kristu našem Pánu, obracíme se na Vás v době blížících se parlamentních voleb.

14.10.2017 v 8:01 | Karma článku: 8.40 | Přečteno: 251 |
Počet článků 71 Celková karma 15.90 Průměrná čtenost 737

 

V ČEM VIDÍM SVŮJ ÚKOL
NA TÉTO PLANETĚ?

V poslání „nakazit“ každého, s kým přijdu do kontaktu vědomím, že jsme tím nejúžasnějším, co se na této planetě nachází. Že máme v sobě obrovskou sílu udržovat svou materiální i duchovní podstatu naprosto zdravou, výkonnou a  šťastnou. Že pro toho, kdo to o sobě ví a podle toho koná, neexistují nemoci, zdravotní problémy snadno překonává a zaměřuje se na to, co jej duševně i fyzicky obohacuje, činí šťastným a vyzařujícím do svého okolí pozitivní energii – lásku!     

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.