Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Je opravdu současná oficiální cesta léčby rakoviny tou nejhorší variantou?

23. 04. 2017 9:00:00
Opět musím reagovat na diskusi v předchozím článku a k potvrzení teze uvedené v titulku tentokrát využiji důkazů a argumentů geniální ženy, o níž byl předchozí článek, Dr.Budwig.

Není možné mlčet, když zbytečně předčasně umírají miliony lidí! A oficiální medicína to ví!

U chemoterapie je to jednoznačné (1% účinnosti a cca 29% placeba je pro nasazení k léčení neobhajitelné). U soudního dvora v Haagu leží již několik let žaloba na výrobce tohoto jedu na vyhlazování lidstva. (Argumenty jsou i v mém článku „Jsme ve třetí světové válce“, ale i dalších). Proto stručně ještě k radioterapii a operaci.

Proč je záření, které se používá na onkologických klinikách tolik škodlivé?

Dále cituji Dr. Budwig: „Na Mezinárodním kongresu radiačních terapeutů , který se konal v roce 1956 ve Švýcarsku a sešli se na něm vědci z celého světa, se hovořilo o zkouškách účinku elektronů v roztoku s mrtvou, inertní hmotou rozpuštěnou ve vodě. Fyzik Dessauer (Dr.MED a Dr.THEOL.) napsal, že veškerá radiace, ať by se jednalo o sluneční paprsky, nebo jiné formy záření, jsou organizmem absorbovány v závislosti na své povaze. Kosmické paprsky, obsahující protony, těžkou hmotu, nebo neutralizované elektrony, živý organizmus nepřijme ani neabsorbuje. Pokud je tělo vystaveno příliš velkému množství nevhodné radiace, vznikají popáleniny.

Nebiologické, nevhodné paprsky (synteticky vyrobené radioaktivní látky jako radium nebo kobalt, nebo škodlivé kosmické záření) živý organizmus pouze poškozují. Vzhledem k fyzikální podstatě tohoto záření jsou marné všechny pokusy lékařů, ošetřovat radiací pouze oblast nádoru. ... Tyto černé paprsky podle Maxe Planka a nekompatibilní paprsky podle Dessauera by se v terapii živého organizmu neměly vůbec používat.

Na moskevském kongresu v roce 1962 to veřejně zdůrazňoval president Vědecké rady. Kongresu se zúčastnilo i 150 německých vědců. ... V komentáři, předneseném na tomto kongresu předsedou vědecké rady se praví: Na radiační ošetření a operace by se mělo pohlížet jako na zastaralou záležitost. ... Bylo vědecky dokázáno (profesorem H.V.Eulerem ze Stockholmu), že každý chirurgický zásah v případě rakoviny přispívá i k rychlejší tvorbě metastáz a zhoršuje konec. Nelze jej tedy dále doporučovat. (Spontánní potlesk)“ Tolik citace z přednášky ze 17.června 1966, přenesené na druhém Bio-technickém týdnu v Neviges v Německu.

Ne náhodou vzpomíná Dr Budwig i účast 150 německých vědců na moskevském kongresu – právě Německo (tvůrce chemoterapie v Osvětimi, jež byla „laboratoří“ IG Farben) je zastáncem metod léčby z první poloviny minulého století. Němečtí vědci a ideologové přišli po válce do rukou Rotschildů a Rockefellerů a přináší jim bilionové zisky!

Pokud vítězí bilionové zisky skupinky lidí nad životy lidstva naší planety (západní metody začínají pronikat i na její východ), nemůžeme zůstat klidní, musíme informovat, že existují cesty, jak se této mašinerii vyhnout! Dr.Budwig píše, že své členy rodiny její odpůrci dávali léčit k ní (a ona je nedokázala odmítnout), ale pro ostatní v tisku a literatuře doporučovali dále svou „klasiku“.

Je mnoho současných důkazů proti stávajícímu způsobu léčení a řada lékařů poukazuje na nesprávnost této léčby. (Na některé jsem ve svých článcích již ukázal.) Pokud lékaři chtějí léčit, musí dodržovat pravidla a tak ti, kteří mají svědomí, ze systému vystupují. Nemohou s tím nic dělat – lékařské fakulty i legislativu ovládají farmaceutické firmy.

Vím, že zatvrzelé skeptiky nepřesvědčím do té doby, než sami onemocní a octnou se na hranici života a smrti.

Sám, jako bývalý skeptik, jsem toho živoucím důkazem a dnes, v jedenasedmdesáti letech, jsem na tom fyzicky i zdravotně lépe, než mnoho lidí ve čtyřiceti letech. Zařadil jsem se mezi armádu lidí, kteří nyní ukazují, jak snadno se dá uzdravit a zdraví si udržet.

Autor: Vladimír Koliandr | neděle 23.4.2017 9:00 | karma článku: 19.82 | přečteno: 1226x

Další články blogera

Vladimír Koliandr

Colostrum – dar přírody pro zdravý život

Setkal se s ním již každý hned když opustil matčino lůno a přisál se k jejímu prsu. Dříve než mléko sál látku obsahující imunoglobuliny, imunitní regulátory, růstové faktory, vitaminy, minerály, stopové prvky a aminokyseliny.

18.11.2017 v 9:00 | Karma článku: 9.09 | Přečteno: 359 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Může očkování proti chřipce způsobit potrat?

Listopadové číslo časopisu „Zázraky medicíny“, v rubrice objevy, popisuje na straně 26 - 28, že ano! Jde o objev vědců, kteří zkoumali účinky vakcíny proti chřipce podané v těhotenství.

12.11.2017 v 9:00 | Karma článku: 11.47 | Přečteno: 386 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Jak komunikuje duše s tělem ?

V medicíně na to odpovídá obor zvaný psychoneuroimunologie (PNI). Jejím významným představitelem v České republice je MUDr. Jan Šula.

5.11.2017 v 9:00 | Karma článku: 16.34 | Přečteno: 516 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Ještě jednou o rakovině

Tentokrát jde o informace od MUDr. Davida Freje publikované v knize „Zánět skrytý zabiják“)*. Jeho hlavním mottem u této nemoci je Účinná prevence nádorových onemocnění.

28.10.2017 v 9:00 | Karma článku: 6.49 | Přečteno: 243 | Diskuse

Další články z rubriky Kultura

Karel Sýkora

Bedřich Smetana jako xenofob? ... :-)

Bedřich Smetana byl významný český hudební skladatel období romantismu. Pocházel z poměrně zámožné sládkovské rodiny, ale od raného mládí se věnoval hudbě, zejména hře na klavír a kompozici.

22.11.2017 v 10:41 | Karma článku: 8.54 | Přečteno: 165 |

Hermína Muchová

Rozhovor se zpěvačkou Evou Pilarovou

Zpěvačku Evu Pilarovou znají a obdivují všechny generace posluchačů a je bezesporu jednou z pěveckých legend, které bychom si měli za její celoživotní působení v oblasti hudby vážit.

22.11.2017 v 7:30 | Karma článku: 11.50 | Přečteno: 654 | Diskuse

David Rath

Sex s muslimskou princeznou

Román „Řád“ nás přenese do reality změněného života ve vzdálenější budoucnosti. Jediné, co stále zůstává stejné jsou hlavní síly pohánějící lidské osudy a tím i dějiny - moc, peníze a sex.

21.11.2017 v 13:47 | Karma článku: 9.48 | Přečteno: 621 | Diskuse

Iveta Svobodová

Sněhulák

Zašla jsem s dcerou na filmové zpracování Sněhuláka, a abych řekla pravdu, byly jsme obě docela zklamané. Štěstí bylo, že představitel hlavní role, Michael Fassbender, je moc pěkný chlap.

21.11.2017 v 10:15 | Karma článku: 6.70 | Přečteno: 308 | Diskuse

Karel Sýkora

Omeleta udělaná trošku jinak

Omeleta je pokrm, který se vyrábí z rozšlehaných vajec do kterých lze přidat různé přísady. Směs se rovnoměrně rozlevá na rozpálenou pánev a v průběhu smažení už se nemíchá. Smaží se až do doby, kdy je ztuhlá.

21.11.2017 v 9:55 | Karma článku: 4.42 | Přečteno: 127 |
Počet článků 77 Celková karma 13.70 Průměrná čtenost 715

 

V ČEM VIDÍM SVŮJ ÚKOL
NA TÉTO PLANETĚ?

V poslání „nakazit“ každého, s kým přijdu do kontaktu vědomím, že jsme tím nejúžasnějším, co se na této planetě nachází. Že máme v sobě obrovskou sílu udržovat svou materiální i duchovní podstatu naprosto zdravou, výkonnou a  šťastnou. Že pro toho, kdo to o sobě ví a podle toho koná, neexistují nemoci, zdravotní problémy snadno překonává a zaměřuje se na to, co jej duševně i fyzicky obohacuje, činí šťastným a vyzařujícím do svého okolí pozitivní energii – lásku!     

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.