Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Znáte Dr. Budwigovou a její úspěchy v léčbě rakoviny?

13. 04. 2017 9:00:00
Světově proslulá biochemička a vědecká pracovnice dr. Johanna Budwig způsobila převrat ve vědeckém světě nalezením vztahu mezi rakovinou a metabolizmem tuků, ale také arteriosklerózou a infarktem!

Byla 7x navržena na udělení Nobelovy ceny a vždy jejímu udělení představitelé farmaceutického a tukového průmyslu a školní medicíny dokázali zabránit! Sama říká o výsledcích své práce a snaze omezovat i její publikační činnost, že se „současná ortodoxní medicína snaží vybojovat předem ztracenou bitvu. Zamýšlíme se nad cíli zastánců ortodoxní medicíny. Jsou nám skutečně ku prospěchu?“

Dr. Budwigová zjistila, že rakovinné buňky jsou takové, kterým schází na molekulární úrovni důležité nutrienty. A zjistila také, že červené krvinky u pacientů s rakovinou neobsahují tukovou složku. Toto zjištění jí dovedlo k léčebné metodě, která se ukázala být úspěšnou v téměř 90ti% případů a to proto „jen“ 90%, protože léčila převážně pacienty již zdevastované klasickou léčbou. Kdyby měla stejné vstupní podmínky, je velmi pravděpodobné, že by se blížila až ke 100%!

Je řada úspěšných metod léčení rakoviny. Nejhorších výsledků dosahuje klasická medicína metodou chemoterapie, operace a radioterapie. Sdělovací prostředky a síla farmaceutických lobby však ovládají myšlení lidí (a vydělávají miliardy dolarů) a tak zcela zbytečně je rakovina postrachem pacientů. Nenajdou odvahu zvolit něco jiného a když, tak až zcela fyzicky a psychicky zdecimovaní.

Vraťme se ale k Dr.Budwigové. Objevila přírodní cestu, jak je možné lidem co nejvhodněji dodat chybějící esencionální složky, které nevyhnutně potřebují ve své každodenní stravě. Je to tak jednoduché a laciné, že farmaceutické firmy z toho šílí a klasická medicína jí zesměšňuje (používat to masově, ztratí se (nebo výrazně omezí) trh s rakovinou, infarkty, arteriosklerózou, disfunkcí jater, diabetem 2.typu i dalšími civilizačními chorobami.

Stačí jednoduše konzumovat dvě přírodní lahodné potraviny. Rozemletá lněná semínka (do 10 - 15 minut se musí zkonzumovat, jinak se znehodnotí – a nestačí jen samotný olej, řada potřebných látek je i ve slupce a uvnitř jadérka) a druhou potravinou je některá z obsahujících síru (tvaroh, jogurt, ořechy, cibule, česnek, pórek, pažitka...). Ve směsi se trvanlivost prodlouží.

Takto jednoduše je možné si zajistit prevenci. Kdo již onemocněl, tímto si zlepší stav, ale doporučuji si k tomu nastudovat i potřebnou literaturu, případně se obrátit a odborníka.

Úspěchy Dr.Budwigové dráždí a často vedou i k soudním sporům. Sama píše:

„Často jsem byla předvolána k soudu, pokaždé na návrh některé z lékařských komor, vždy jsem v těchto sporech vyhrála.“

„Znám odpověď na rakovinu, avšak američtí lékaři mi nebudou naslouchat. Přicházejí ke mně a pozorují mé metody a bývají ohromeni. Pak ale chtějí uzavírat zvláštní dohody, aby tyto metody mohli přenést domů a vydělávat s nimi velké peníze. Já to tak ale nechci a tak jsem v každé zemi na černé listině“, píše německá vědkyně Dr. Johanna Budwigová.

Pokud někomu tato metoda připadá logická a je ochoten sám na sobě ji vyzkoušet, zajděte do knihkupectví a kupte (nebo objednejte) si knihu této autorky „Lněný olej Kuchařka a dieta“. Získáte tím více jak 500 receptů na zdravé a léčebné stravování.

A protože léčení touto metodou je postaveno na tucích a také solární energii, tak i o tom ještě někdy příště.

Autor: Vladimír Koliandr | čtvrtek 13.4.2017 9:00 | karma článku: 23.26 | přečteno: 1122x

Další články blogera

Vladimír Koliandr

Pohádka o tom, jak se profesor Neumyvakin začal „umývat“ i zevnitř

Tento pán onemocněl arteriosklerózou provázenou problémy se srdcem a mozkem, hypertenzí, arytmií a zvýšenou tepovou frekvencí. A když se jeho vyléčení nedařilo, přišel na velice jednoduchý způsob, jímž se vyléčil sám.

14.10.2017 v 9:00 | Karma článku: 12.90 | Přečteno: 516 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Četli jste knihu „Nežádoucí účinek: Smrt“?

Je již vyprodaná. Její autor, John Virapen, bývalý ředitel velké farmaceutické firmy, neunesl tíhu svědomí a přiznává, že jako ředitel se na korupci osobně podílel.

8.10.2017 v 13:38 | Karma článku: 19.56 | Přečteno: 499 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Proč administrace blogu může odstranit článek z hlavní stránky?

V tomto mají administrátoři těžkou úlohu – posoudit, zda informace v článku jsou pravdivé. Požadují odkazy na zdroje a autority. To je v pořádku, jenže jak ověří, že zdroj či autorita jsou nositelé pravdivých informací?

8.10.2017 v 9:00 | Karma článku: 13.93 | Přečteno: 449 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Paralelní medicína - hit zdravotnictví budoucnosti. Pomůže zabránit zadlužování státu?

Je to o tom, co je paralelní medicína a jak souvisí s ekonomikou státu. Je v ní obrovská síla, kterou bychom neměli promrhat !

1.10.2017 v 9:00 | Karma článku: 10.14 | Přečteno: 257 | Diskuse

Další články z rubriky Kultura

Karel Sýkora

Book Depository: výhodná možnost koupě knih ze zahraničí

Book Depository (previously The Book Depository) is a UK-based online book seller with a large catalogue offered with free shipping to over 160 countries. The store was founded by a former Amazon.com employee.

15.10.2017 v 15:17 | Karma článku: 4.44 | Přečteno: 85 |

Karel Sýkora

Dokonalá symetrie všech 39 knih Starého zákona

Starý zákon je delší a starší část Bible. Jedná se původně o sbírku posvátných židovských knih, kterou přejalo z židovství vzniklé křesťanství.

15.10.2017 v 9:08 | Karma článku: 7.22 | Přečteno: 123 |

Petr Gabriel

Kyjevská Rus, kam se to řítí a kdo ji ubližuje.

Bývala centrem spokojených lidí, které nikdo neohrožoval kvůli velké vzdálenosti a asi dosud nezaplněnosti okolních prostorů. Divoké národy z východu zadržovali krajani dosud nedostatečně semknuté kolem vládce, který by je usměrni

15.10.2017 v 0:17 | Karma článku: 15.44 | Přečteno: 411 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Pohádka o tom, jak se profesor Neumyvakin začal „umývat“ i zevnitř

Tento pán onemocněl arteriosklerózou provázenou problémy se srdcem a mozkem, hypertenzí, arytmií a zvýšenou tepovou frekvencí. A když se jeho vyléčení nedařilo, přišel na velice jednoduchý způsob, jímž se vyléčil sám.

14.10.2017 v 9:00 | Karma článku: 12.90 | Přečteno: 516 | Diskuse

Karel Sýkora

Výzva ČBK k nadcházejícím volbám do PS Parlamentu ČR

Lidé dobré vůle, sestry a bratři v Kristu našem Pánu, obracíme se na Vás v době blížících se parlamentních voleb.

14.10.2017 v 8:01 | Karma článku: 8.40 | Přečteno: 251 |
Počet článků 71 Celková karma 15.90 Průměrná čtenost 737

 

V ČEM VIDÍM SVŮJ ÚKOL
NA TÉTO PLANETĚ?

V poslání „nakazit“ každého, s kým přijdu do kontaktu vědomím, že jsme tím nejúžasnějším, co se na této planetě nachází. Že máme v sobě obrovskou sílu udržovat svou materiální i duchovní podstatu naprosto zdravou, výkonnou a  šťastnou. Že pro toho, kdo to o sobě ví a podle toho koná, neexistují nemoci, zdravotní problémy snadno překonává a zaměřuje se na to, co jej duševně i fyzicky obohacuje, činí šťastným a vyzařujícím do svého okolí pozitivní energii – lásku!     

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.