Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak je to s mým podnikáním? Dělám si zde reklamu?

4. 04. 2017 16:32:48
Pan Pinkas, v diskusi k minulému článku, se domnívá, že blog píši kvůli propagaci svého podnikání. Tak tedy jak to je?

Tento blog má úzkou souvislost s mým posláním. Tím je šířit informace o jedinečnosti lidské bytosti, o tom jakou máme v sobě obrovskou sílu a schopnosti, o tom, že jsme „samoopravitelní“, tedy, že jsme obdařeni schopností se vyléčit sami. Mým posláním je také ukázat lidem, jak to dělat.

Předpokládá to ode mne, abych byl příkladem zcela zdravého člověka. Tedy sám jsem produktem své metodiky. Tak jak je nelogické, aby lékař trpící nadváhou radil pacientovi jak zhubnout, nebo si chodil do kuřárny zakouřit a radil pacientům, že s kouřením mají přestat, tak já nemohu naplnit své poslání, když i ve svých již více jak sedmdesáti letech budu trpět nadváhou, nebudu fyzicky a sportovně zdatný a nedokáži vyřešit své zdravotní problémy, pokud by nějaké nastaly. Samozřejmě k tomu musím mít schopnosti a možnosti, lidem pomoci.a umět to dělat.

Zřídil jsem Poradnu prevence civilizačních chorob a to vyžaduje splnit všechny požadavky legislativy. Tedy oficiálně se to nazývá podnikáním. Zaměřil jsem se na prevenci, jenže klientela se skládá často z lidí, kteří jsou v situaci, když už jim lékaři nedokáží pomoci. A já jim pomáhám zmobilizovat jejich vlastní imunitní systém a tedy vyléčí se sami.

Většinu nemocí lze vyléčit snadněji, než jak to činí naše oficiální zdravotnictví. A mnoho lékařů se to snaží prosadit. Celá desetiletí dokazují na nejvyšších místech, že existují efektivnější metody, navrhují zákazy řady chemických léků i očkování (pokud je lékem vůbec lze nazvat) a tak tito lékaři a léčitelé nekonečně bojují s větrnými mlýny a sami se dostávají do složitých situací. Také o takových lidech tu chci psát. I o účinných způsobech léčby konkrétních onemocnění, které přes odpor farmaceutických loby není možné prosadit – ale to už odeznívá v řadě mých článků.

Já jsem šel na to jinak. Získal jsem podporu europoslance (byl mým školitelem na neurotechnologie), obrátil jsem se na jednu významnou zdravotní pojišťovnu a nabídl zdarma spolupráci. Vytipované pacienty, kteří vykazují nejvyšší náklady na zdravotní péči (především onkologické pacienty) jsem chtěl paralelně s lékaři léčit tak, abych nenarušil jejich postupy (samozřejmě se souhlasem pacienta). Předpokládal jsem velmi vysoké úspory, protože pacienti by přestali být léčeni, ale byli by vyléčeni! Generální ředitel pojišťovny souhlasil a předal to k řešení zdravotnímu odboru. Dostal jsem podmínky za kterých to lze realizovat, ale než k tomu došlo, byl generální ředitel odvolán a akce skončila.

Pochopil jsem, že tudy cesta také nevede. Biliony dolarů farmaceutického průmyslu, které jsou získávány hlavně z chemoterapie, která sama i zabíjí, nelze institucionálně překonat, mají vliv všude.

Ale jde to se zdola!

Pokud se mi podaří zpracovat dokonalou metodiku, jednoduchou a snadno realizovatelnou (což je obtížné)*, tak ti, kteří ji budou využívat, onemocní zcela výjimečně a pokud se to stane, budou si umět poradit. Přestanou konzumovat chemické léky a potraviny poškozující zdraví. Okolí si toho všimne. A jak mám zkušenost, budou chtít dělat to, co ten, který je již v naprostém pořádku. A lidé si budou informace předávat mezi sebou, bude přibývat zdravých lidí, zdravotní služby bude třeba především na úrazy nebo velmi vážná onemocnění. Postupně se bude snižovat odbyt léků. Nejdříve těch, které nic neléčí, ale představují astronomické náklady zdravotnictví (na vysoký tlak, na cholesterol, chemoterapie...). Předpovědi, že zdravotnictví postupně pohltí většinu veřejných prostředků a povede k zadlužování států u výrobců léčiv, se nenaplní! Nebo jsem opět naivní?

A to, že v poradně pomáhám lidem, sám za podnikání nepovažuji, i když zdarma to není možné dělat. A i kdybych měl tu možnost, tak tomu finanční úřad neuvěří. Přesto jsou mými klienty i lidé ve finanční a zdravotní nouzi a od nich beru symbolický poplatek, nebo pomohu zdarma. Nikoho neodmítám.

Neuměl jsem si dříve představit, že v našem státě je možné, aby dospělá žena žila ze dvou tisíc korun měsíčně - z příspěvku na bydlení a neměla nárok na sociální dávky. Přitom onemocnění jí neumožňuje pracovat. Setkávám se s případy, které bych si ani ve své nejbujnější fantazii neuměl představit!

Proto to nevzdávám a i na tomto blogu ukazuji kdo a co ovládá svět a jak záleží na tom, aby každý v sobě našel tu obrovskou sílu, kterou mu příroda dala. A využíval ji ve prospěch svůj i ostatních lidí. Často přemýšlím, jak generovat prostředky, aby bylo možné pomáhat ve větším rozsahu. Ne ale tak, abych podporoval nadace, které to možná myslí dobře, ale reálně napomáhají farmaceutickému průmyslu generovat další pacienty.

Je mým obrovským přáním, aby lékaři a léčitelé, opravdu znalí přírodních léčebných metod (zvláště energetických, protože naše těla jsou téměř ze 70ti% energetickými poli – máme software, tak jak jej známe i u počítačů) se stali součástí zdravotnického systému. Aby skončila éra potlačování projevů (důsledků) nemocí a začalo i v oficiálním zdravotnictví léčení příčin! Aby skončila éra vytváření tržišť pro zdravotnictví a místo léčení docházelo k vyléčení. A toho lze dosáhnout rovnoprávnou spoluprací všech složek, které dokáží pomoci nastavit lidský organismus tak, aby se vyléčil sám!

O tom je mé podnikání.

P.S. A proč jsem, možná neuměle, zabrousil i do církví? Protože obrovským způsobem ovlivňují celý náš energetický systém!

)* Současný materiál, který nyní dávám zdarma na svých stránkách ke stažení, jenž je popisný a dává pouze informace, chci nahradit krátkým, jednoduchým a jednoznačným postupem. Zjistil jsem, že dlouhé texty nikdo nečte. Jenže vytvořit takovou kratičkou, koncentrovanou a vlastními zkušenostmi ověřenou příručku, zatím dává pořádně zabrat a nejde mi to tak rychle, jak bych si přál.

Autor: Vladimír Koliandr | úterý 4.4.2017 16:32 | karma článku: 9.79 | přečteno: 199x

Další články blogera

Vladimír Koliandr

Colostrum – dar přírody pro zdravý život

Setkal se s ním již každý hned když opustil matčino lůno a přisál se k jejímu prsu. Dříve než mléko sál látku obsahující imunoglobuliny, imunitní regulátory, růstové faktory, vitaminy, minerály, stopové prvky a aminokyseliny.

18.11.2017 v 9:00 | Karma článku: 9.09 | Přečteno: 359 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Může očkování proti chřipce způsobit potrat?

Listopadové číslo časopisu „Zázraky medicíny“, v rubrice objevy, popisuje na straně 26 - 28, že ano! Jde o objev vědců, kteří zkoumali účinky vakcíny proti chřipce podané v těhotenství.

12.11.2017 v 9:00 | Karma článku: 11.47 | Přečteno: 386 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Jak komunikuje duše s tělem ?

V medicíně na to odpovídá obor zvaný psychoneuroimunologie (PNI). Jejím významným představitelem v České republice je MUDr. Jan Šula.

5.11.2017 v 9:00 | Karma článku: 16.34 | Přečteno: 516 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Ještě jednou o rakovině

Tentokrát jde o informace od MUDr. Davida Freje publikované v knize „Zánět skrytý zabiják“)*. Jeho hlavním mottem u této nemoci je Účinná prevence nádorových onemocnění.

28.10.2017 v 9:00 | Karma článku: 6.49 | Přečteno: 243 | Diskuse

Další články z rubriky Kultura

Karel Sýkora

Bedřich Smetana jako xenofob? ... :-)

Bedřich Smetana byl významný český hudební skladatel období romantismu. Pocházel z poměrně zámožné sládkovské rodiny, ale od raného mládí se věnoval hudbě, zejména hře na klavír a kompozici.

22.11.2017 v 10:41 | Karma článku: 8.54 | Přečteno: 165 |

Hermína Muchová

Rozhovor se zpěvačkou Evou Pilarovou

Zpěvačku Evu Pilarovou znají a obdivují všechny generace posluchačů a je bezesporu jednou z pěveckých legend, které bychom si měli za její celoživotní působení v oblasti hudby vážit.

22.11.2017 v 7:30 | Karma článku: 11.50 | Přečteno: 654 | Diskuse

David Rath

Sex s muslimskou princeznou

Román „Řád“ nás přenese do reality změněného života ve vzdálenější budoucnosti. Jediné, co stále zůstává stejné jsou hlavní síly pohánějící lidské osudy a tím i dějiny - moc, peníze a sex.

21.11.2017 v 13:47 | Karma článku: 9.48 | Přečteno: 621 | Diskuse

Iveta Svobodová

Sněhulák

Zašla jsem s dcerou na filmové zpracování Sněhuláka, a abych řekla pravdu, byly jsme obě docela zklamané. Štěstí bylo, že představitel hlavní role, Michael Fassbender, je moc pěkný chlap.

21.11.2017 v 10:15 | Karma článku: 6.70 | Přečteno: 308 | Diskuse

Karel Sýkora

Omeleta udělaná trošku jinak

Omeleta je pokrm, který se vyrábí z rozšlehaných vajec do kterých lze přidat různé přísady. Směs se rovnoměrně rozlevá na rozpálenou pánev a v průběhu smažení už se nemíchá. Smaží se až do doby, kdy je ztuhlá.

21.11.2017 v 9:55 | Karma článku: 4.42 | Přečteno: 127 |
Počet článků 77 Celková karma 13.70 Průměrná čtenost 715

 

V ČEM VIDÍM SVŮJ ÚKOL
NA TÉTO PLANETĚ?

V poslání „nakazit“ každého, s kým přijdu do kontaktu vědomím, že jsme tím nejúžasnějším, co se na této planetě nachází. Že máme v sobě obrovskou sílu udržovat svou materiální i duchovní podstatu naprosto zdravou, výkonnou a  šťastnou. Že pro toho, kdo to o sobě ví a podle toho koná, neexistují nemoci, zdravotní problémy snadno překonává a zaměřuje se na to, co jej duševně i fyzicky obohacuje, činí šťastným a vyzařujícím do svého okolí pozitivní energii – lásku!     

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.