Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nejen Čtyři dohody, ale i Hóoponopono vás změní

24. 03. 2017 14:55:13
Při psaní odpovědi na dotaz p. Zátureckého v diskusi „Vy se vyznáte ve filozofii a berou Vás Čtyři dohody?? “, jsem si uvědomil, že to může zajímat i někoho dalšího, tak to mírně upravené a doplněné předkládám jako článek.

Filosofie má řadu směrů. Již v minulých tisíciletích je dělila Základní filosofická otázka: co je prvotní - hmota nebo vědomí? - na dva základní proudy. Materialisty a idealisty. Byl jsem materialisticky vychován, mám materialistické vzdělání, tedy i filosofické. Jenže nastal u mně zlom, kdy jsem pochopil a prožil změnu. Ta změna (záchrana mého života, kterou materialistická medicína vzdala a idealistickými nástroji - energií a informací jsem se úplně vyléčil) pro mně znamenala nový život.

A tak jsem přešel na druhou stranu. A studoval s jiným pohledem na svět. Dnes, kdy komunikuji s inteligentními energiemi, kdy jako léčiteli mi přicházejí do rukou i medicínou zdevastovaní klienti a v drtivé většině je vracím do života šťastné, opravdu VÍM, že svým myšlením, chováním, vztahem k ostatním, jejich posuzováním, ovlivňuji informační energetické pole, které všechny bytosti na této planetě propojuje a dle toho, co tam vědomě i nevědomky "vkládám" se ke mně i ostatní chovají.

Naše těla jsou ze 70% energií, ta nás vzájemně propojuje. Takže z energetického pohledu (materialistická věda zatím nepřipouští energetická pole nad hranicí rychlosti světla, které nás vzájemně propojují)* je vlastně všechno lidstvo na planetě jedním celkem a lidé zde figurují jako samostatní jedinci stejně tak, jako buňky v našem těle (také je můžeme ovládat svým myšlením, pokud je pozitivní, je fakticky placebem, negativní myšlenky nám léčení ztěžují až přímo znemožňují).

Proto tak dobře fungují Čtyři dohody a je velmi účinná i další metoda, tentokrát původem z Havaje Hóoponopono, kterou úspěšně využívám k léčení nejen vztahových problémů.

Tuto tajnou havajskou techniku na vytváření hojnosti, zdraví, míru ... na Havaji objevil americký psycholog Ihaleakala Hew Len,Ph.D. Ten po přeložení do nejtěžšího žaláře s úkolem léčit vrahy a násilníky, byl zprvu bezradný a málem se zařadil do plejády zaměstnanců věznice, kteří po krátkém působení museli zaměstnání změnit.

Vzpomněl si ale na svou návštěvu Havaje a na léčitelku, která mu tuto metodu ukázala. Jako studovaný psycholog, se usmíval nad její naivitou. A najednou ho napadlo to zkusit zde ve věznici. A děly se zázraky. Po roce vězňové chodili bez pout, nebyli již sobě i svému okolí nebezpeční a dokonce pracovali! Personál se stabilizoval.

Tato zkušenost byla publikována v tisku a významný americký spisovatel Joe Vitale vyhledal Dr. Ihaleakala a spolu s ním napsali knihu „Svět bez hranic“ o této metodě, která se stala světovým bestselerem.

„Tato kniha je jako dynamit. Když ji začnete číst, zapálíte rozbušku. Odstřelí všechny zastaralé, složité a zavádějící teorie úspěchu a jediným jednoduchým krokem odhalí osvěžující a jasnou cestu přeměny vašeho života. Pokud jste se rozhodli vydat se s Vitalem na průzkum Světa bez hranic, připravte se na podnětnou a inspirující cestu, která přesahuje vše, co jste si dosud dokázali představit.“ Píše Craig Perrine. A filosof a spisovatel James Arthur Ray píše „...Přečtěte si tuto knihu: připomene vám pravdu a schopnosti, které už dávno máte.“

)* Poznámka

I když v Evropském výzkumném centru v Cernu byla prokázána částice pohybující se vyšší rychlostí než světlo – Boson (a za jeho objev byla udělena i Nobelova cena), většina vědeckého světa existenci energie rychlejší než světlo popírá. Přitom i u nás, již za minulého režimu, existovala tajná laboratoř Ministerstva zdravotnictví u Chemicko-technologické fakulty, která studovala a nepřímo měřila energie léčitelů. Byl zde zkoumán i nejvýznamnější léčitel minulého století Josef Zezulka. Pod dozorem lékařů léčil onkologické pacienty, kterým již lékaři nemohli pomoci. Vše je dokumentováno v protokolech a doloženo tehdejší nejmodernější zobrazovací technikou. Prakticky všichni pacienti se vyléčili. Nejmenší energetickou jednotku, kterou člověk vyzařuje, tehdy v laboratoři označili jako menšn. Tyto protokoly dnes již vyšly knižně a ve své práci i tyto poznatky využívám přesto, že dnes již umíme pracovat nejen s energetickým, ale i s informačním polem.

Autor: Vladimír Koliandr | pátek 24.3.2017 14:55 | karma článku: 14.55 | přečteno: 497x

Další články blogera

Vladimír Koliandr

Colostrum – dar přírody pro zdravý život

Setkal se s ním již každý hned když opustil matčino lůno a přisál se k jejímu prsu. Dříve než mléko sál látku obsahující imunoglobuliny, imunitní regulátory, růstové faktory, vitaminy, minerály, stopové prvky a aminokyseliny.

18.11.2017 v 9:00 | Karma článku: 9.09 | Přečteno: 359 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Může očkování proti chřipce způsobit potrat?

Listopadové číslo časopisu „Zázraky medicíny“, v rubrice objevy, popisuje na straně 26 - 28, že ano! Jde o objev vědců, kteří zkoumali účinky vakcíny proti chřipce podané v těhotenství.

12.11.2017 v 9:00 | Karma článku: 11.47 | Přečteno: 386 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Jak komunikuje duše s tělem ?

V medicíně na to odpovídá obor zvaný psychoneuroimunologie (PNI). Jejím významným představitelem v České republice je MUDr. Jan Šula.

5.11.2017 v 9:00 | Karma článku: 16.34 | Přečteno: 516 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Ještě jednou o rakovině

Tentokrát jde o informace od MUDr. Davida Freje publikované v knize „Zánět skrytý zabiják“)*. Jeho hlavním mottem u této nemoci je Účinná prevence nádorových onemocnění.

28.10.2017 v 9:00 | Karma článku: 6.49 | Přečteno: 243 | Diskuse

Další články z rubriky Kultura

Karel Sýkora

Bedřich Smetana jako xenofob? ... :-)

Bedřich Smetana byl významný český hudební skladatel období romantismu. Pocházel z poměrně zámožné sládkovské rodiny, ale od raného mládí se věnoval hudbě, zejména hře na klavír a kompozici.

22.11.2017 v 10:41 | Karma článku: 8.54 | Přečteno: 165 |

Hermína Muchová

Rozhovor se zpěvačkou Evou Pilarovou

Zpěvačku Evu Pilarovou znají a obdivují všechny generace posluchačů a je bezesporu jednou z pěveckých legend, které bychom si měli za její celoživotní působení v oblasti hudby vážit.

22.11.2017 v 7:30 | Karma článku: 11.50 | Přečteno: 654 | Diskuse

David Rath

Sex s muslimskou princeznou

Román „Řád“ nás přenese do reality změněného života ve vzdálenější budoucnosti. Jediné, co stále zůstává stejné jsou hlavní síly pohánějící lidské osudy a tím i dějiny - moc, peníze a sex.

21.11.2017 v 13:47 | Karma článku: 9.48 | Přečteno: 621 | Diskuse

Iveta Svobodová

Sněhulák

Zašla jsem s dcerou na filmové zpracování Sněhuláka, a abych řekla pravdu, byly jsme obě docela zklamané. Štěstí bylo, že představitel hlavní role, Michael Fassbender, je moc pěkný chlap.

21.11.2017 v 10:15 | Karma článku: 6.70 | Přečteno: 308 | Diskuse

Karel Sýkora

Omeleta udělaná trošku jinak

Omeleta je pokrm, který se vyrábí z rozšlehaných vajec do kterých lze přidat různé přísady. Směs se rovnoměrně rozlevá na rozpálenou pánev a v průběhu smažení už se nemíchá. Smaží se až do doby, kdy je ztuhlá.

21.11.2017 v 9:55 | Karma článku: 4.42 | Přečteno: 127 |
Počet článků 77 Celková karma 13.70 Průměrná čtenost 715

 

V ČEM VIDÍM SVŮJ ÚKOL
NA TÉTO PLANETĚ?

V poslání „nakazit“ každého, s kým přijdu do kontaktu vědomím, že jsme tím nejúžasnějším, co se na této planetě nachází. Že máme v sobě obrovskou sílu udržovat svou materiální i duchovní podstatu naprosto zdravou, výkonnou a  šťastnou. Že pro toho, kdo to o sobě ví a podle toho koná, neexistují nemoci, zdravotní problémy snadno překonává a zaměřuje se na to, co jej duševně i fyzicky obohacuje, činí šťastným a vyzařujícím do svého okolí pozitivní energii – lásku!     

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.