Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Chemoterapie nebo vitamin B17? Co je účinnější v boji s rakovinou?

8. 07. 2017 9:00:00
Dva jedy z nichž na počátku chemoterapie byl zdrojem výroby bojový plyn yperit a Vitamin B17 je vyráběn z jader drobného ovoce (hlavně meruněk) obsahujících kyanid. Jeden syntetický, druhý přírodní jed. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Chemoterapie je nejrozšířenějším „lékem“ na západě, dovoz vitaminu B 17 (ve formě potřebné k léčení rakoviny) je do ČR zakázán.

Podívejme se na chemoterapii. Ještě i dnes je řada lékařů přesvědčena, že chemoterapie zničí onkologické útvary a vedlejším účinkem je souběžné zničení zdravých buněk a tím i poškození imunitního systému. Je to oficiální postup, jehož nedodržením se lékař vystavuje postižení a v případě problému i trestnímu stíhání. Je tedy uplatňován všemi lékaři – i těmi, kteří by nikdy sobě, ani svým blízkým nic takového nedali. Chtějí-li pracovat v systému zdravotní péče, nemají jinou možnost.

Běžný postup byl: okamžitá operace, následně chemoterapie a po té radioterapie. Nyní se setkáváme s jiným postupem. Začíná chemoterapií, následuje operace a možné zbytky rakovinných buněk se ničí radioterapií. Oficiální důvod neznám, ale možná souvisí s tím, co nedopatřením proniklo do televizních zpráv jako přelomové odhalení.

Myslím, že to bylo minulý rok na jaře, kdy mne zaujala reportáž z našeho výzkumného ústavu, zabývajícího se výzkumem rakoviny. Tento ústav obdržel darem jeden ze šesti nejlepších mikroskopů světa. Jeho pracovníci sledovali, jak budou rakovinné buňky pomocí chemoterapie zničeny. Nastalo překvapení. Nedošlo ke zničení rakovinných buněk, ale k jejich zapouzdření! A tento proces, který zaznamenali, mohli vidět i televizní diváci. Okamžitě jsem hledal informace na internetu, snažil se najít i další stanice, které by tyto informaci přinesly, abych zjistil podrobnosti o ústavu i použité metodě. Vše bylo marné. Tato informace unikla cenzuře. Pracovníci, kteří tento objev učinili již možná v ústavu nepracují, nebo jsou vázání přísnou mlčenlivostí.

Má to paralelu s výzkumem energií při léčení v utajované laboratoři ministerstva zdravotnictví při chemicko-technologické fakultě (dnes zrušené a výsledky zpřístupněné)? Psal jsem o tom v diskusi k minulému článku. Působením energie léčitele došlo k témuž. Nádor se zapouzdřil do kolagenového obalu a nemohl škodit, dokud se obal neporuší. Lékaři tento útvar, obalený kolagenem, následně operativně vyjmuli. S pacientem se ale zacházelo, jako by byl léčen pouze léčitelem, tedy do konce života mu byla nařízena přísná protirakovinná dieta. Ta zabránila, aby další možné zapouzdřené rakovinné útvary v těle mohla živočišná bílkovina poškodit a tak imunitní systém mohl postupně jednotlivé zhoubné útvary v kolagenových „pouzdrech“ likvidovat.

Pokud chemoterapie udělá totéž, co léčitel, není důvod ji nasadit jako první, odstranit zapouzdřené útvary a ty drobné, které zůstaly, pak (místo dříve uplatňované diety) zlikvidovat rychle radioterapií?

Zpráva, kterou jsem viděl, mi nepřipadala jako „kachna“, protože vím, co vše se zatajuje (a brání soudnímu procesu s výrobci a distributory chemoterapie), aby chemoterapie mohla být plošně užívána.

A nyní tedy k vitaminu B17. Sám s ním nemám osobní zkušenosti (užívám účinnějších nástrojů), ale myslím, že veřejnost by o této možnosti měla vědět.

Vitamin B17 je ve vodě rozpustná, v zásadě atoxická látka, označována jako přírodní chemoterapeutikum. Je obsažen ve více jak 1.200 druzích rostlin z nichž velká část je jedlých. Vitamin B17 je taktéž nazýván Laetril či Nitrilosid. Každý z těchto názvu však označuje jednu a tutéž látku.

Vitamin B17 je složen že čtyř molekul do sebe vzájemné pevně propojených. Centrální molekulu tohoto vitaminu tvoří molekula Kyanovodíku, stejně jako u vitaminu B12 neboli kyanokobalaminu. Dále je tento vitamin tvořen dvěma molekulami cukru a benzenovým řetězcem nebo případně acetonem.

Kyanid obsaženy v čistém B17 je automaticky uvolněn přímo v oblasti samotného nádoru vlivem enzymu beta-glukosidasy, který je v nádorových buňkách obsažen. Volné molekuly kyanidu okamžitě usmrtí okolní buňky samotného nádorů. Jakékoliv molekuly kyanidu které se dostanou mimo nádor jsou kompletně neutralizovány enzymem Rhodanese na nejedovatou látku zvanou Thiocyanate. Enzym rhodanese je přítomen jak v játrech tak ve všech buňkách zdravé tkáně. Enzym rhodanese není přítomen ve zmutované tkáni rakovinných nádorů. Rakovinné buňky tedy nemají žádnou obranu proti smrtícímu efektu kyanidu.

Není lepší ničit rakovinné buňky bez poškození zdravých buněk a to přírodní látkou? Namísto vypadávání vlasů, nesnesitelných bolestí a pocitu silné nevolnosti, zničení estrogenů u žen a vytvoření antisexuálního prostředí v rodině, tak jak je to běžné při léčbě moderní chemoterapií a radioterapií a zpravidla při rakovině prsu i jeho resekcí, jsou jedinými vedlejšími účinky léčby vitaminem B17 ústup bolesti, zvýšená chuť k jídlu, přibývání na váze a zvyšující se celkový pocit pohody.

Popisuji to zjednodušeně, potřebné dávky nelze přijímat přes trávicí trakt (při požití takového množství by k otravě došlo). Využívá se injekční forma, která zde je nedostupná. Nedoporučuji nikomu „samoobslužné léčení“, je to látka, která by měla patřit do rukou lékaře! Ten u nás nikomu látku, jejíž dovoz do ČR není povolen, aplikovat nebude, byť si ji pacienti dokáží sehnat v zahraničí. To, že se neužívá není problém zdravotnický, ale politický a ekonomický. O tom jsou mé články o ideologii, která i přes zdravotnictví realizuje svou koncepci k ovládnutí světa a snížení počtu jeho obyvatelstva!

Odpověď na otázku z titulku je jednoznačná. A snad jednou bude také i u nás tento vitamin i ve vysokých koncentracích k léčbě rakoviny využít. Naštěstí lidé nejsou závislí jen na „trojkombinaci chemoterapie, operace a radioterapie.“ Z psychologického hlediska je ale pro většinu lidí obtížné se tomu vyhnout – musí si odpovídat na otázku, „co když zvolená metoda nefunguje?“ a veřejné mínění je nakloněno jednoznačně nejdrastičtější metodě. Je už ale dost lidí, kteří prohlédli a nachází vlastní cestu k vyléčení.

Autor: Vladimír Koliandr | sobota 8.7.2017 9:00 | karma článku: 27.17 | přečteno: 1036x

Další články blogera

Vladimír Koliandr

Na co nejčastěji v České republice umíráme?

Aktuální statistiku přinesl časopis Zázraky medicíny. Až 98% hlavních příčin úmrtí zařadil do pouhých šesti kategorií. Nevytváříme si podmínky pro zbytečná úmrtí svým životním stylem a zaužívanými představami my sami?

23.7.2017 v 9:00 | Karma článku: 16.52 | Přečteno: 476 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Je zdravotnictví pomocným nástrojem k ovládnutí světa?

Celá série článků, které zde publikuji, si klade za cíl ukázat, na jakých základech život na Zemi funguje a to, jakými obrovskými možnostmi každý člověk disponuje, že je naprosto svobodnou bytostí se samoléčitelskými schopnostmi.

15.7.2017 v 9:00 | Karma článku: 14.25 | Přečteno: 339 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Mohu odstranit rakovinný nádor velikosti dětské hlavičky sám vlastní energií a žít dál?

Ženu s tímto příběhem jsem objevil mezi bretariány. Natočil o nich film režisér Viliam Poltikovič. Tato žena se sama vyléčila dříve, než se bretariánkou stala. Nevěříte?

9.7.2017 v 9:00 | Karma článku: 17.00 | Přečteno: 693 | Diskuse

Další články z rubriky Kultura

Karel Sýkora

Mr. Big – Undertow

Mr. Big je americká rocková skupina, založená v roce 1988 v Los Angeles ve státě Kalifornie. Původní sestava skupiny byla: zpěvák Eric Martin, bubeník Pat Torpey, baskytarista Billy Sheehan a kytarista Paul Gilbert.

26.7.2017 v 18:23 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 |

Miroslav Mlynář

Hermetický řád Zlatého úsvitu

V článku najdete shrnutí historie a nástin učení jednoho z nejvýznamnějších a nejvlivnějších okultních řádů všech dob.

26.7.2017 v 10:24 | Karma článku: 10.67 | Přečteno: 329 | Diskuse

Karel Sýkora

Pet Shop Boys – Being Boring

Pet Shop Boys je britská hudební skupina. Tvoří ji Neil Francis Tennant a Christopher Sean Lowe. Neil se věnuje především textům a zpěvu, Chris skládání hudby.

26.7.2017 v 5:30 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 67 |

Jan Matuška

Miloš Zeman recenzuje knihy - Díl první: Ústava České republiky

Moji milí občané, tedy vy, co jste mne volili. Už několikrát a opakovaně jsem byl svědkem toho, jak novinářská žumpa a Sörösem placená lumpenkavárna nařkli mé voliče z primitivnosti a nevzdělanosti.

25.7.2017 v 17:37 | Karma článku: 13.92 | Přečteno: 320 | Diskuse

Karel Sýkora

Plastický chirurg na dovolené... :-)

Miroslav Kemel je český karikaturista a písničkář. Živí se tvorbou kreslených vtipů. První vtip mu otiskli v deníku Práce v roce 1987, v roce 1989 publikoval v Dikobrazu.

25.7.2017 v 17:28 | Karma článku: 5.43 | Přečteno: 137 |
Počet článků 51 Celková karma 18.52 Průměrná čtenost 797

www.vladimir-koliandr.cz

V ČEM VIDÍM SVŮJ ÚKOL
NA TÉTO PLANETĚ?

V poslání „nakazit“ každého, s kým přijdu do kontaktu vědomím, že jsme tím nejúžasnějším, co se na této planetě nachází. Že máme v sobě obrovskou sílu udržovat svou materiální i duchovní podstatu naprosto zdravou, výkonnou a  šťastnou. Že pro toho, kdo to o sobě ví a podle toho koná, neexistují nemoci, zdravotní problémy snadno překonává a zaměřuje se na to, co jej duševně i fyzicky obohacuje, činí šťastným a vyzařujícím do svého okolí pozitivní energii – lásku!      Více na:

www.jakseuzdravit.cz

Seznam rubrik

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.