Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Je příčinou onkologických onemocnění dědičnost?

25. 06. 2017 9:00:00
NENÍ. Rakovinné bujení je jeden z následků selhání imunitního systému! Náš imunitní systém, je-li v pořádku, ničí abnormální buňky dříve, než zakoření a vyvinou se v rakovinu.

Mám stejnou zkušenost s onkologickými klienty jako MUDr. Lebenhart, kterou popisuje ve své knize „Svlékl jsem bílý plášť“. Říká, že základní zdroj všech nemocí a utrpení je nesoulad mezi řádem života a naším vnímáním a myšlením.

Lidé ohrožení zhoubným onemocněním neumějí dostatečně nastavit hranice zasahování do své energetické integrity. Myslí víc na druhé, než sami na sebe. Mají představu, že musí sloužit, být někomu užiteční a sebe staví na „druhou kolej“. Často je to předáváno z generace na generaci, příkladem rodičů či výchovou. Nedědí se sklon k rakovině, ale vzorec chování, jež k ní může vést.

Stanovisko oficiální medicíny říká, že rakovina je především genetickou chorobou. Máme-li defektní geny předků, příliš toho nenaděláme. Doporučuje nekouřit, nezdržovat se na přímém slunku, ale zdravě se stravovat a pohybovat se. Pak nemusí u nás propuknout. S doporučeními lze souhlasit s výjimkou pobytu na slunci, které je i pro onkologické pacienty blahodárné.

Dr. Aleksandra Niedzwiecki, PhD., která řídí výzkum ve Vědeckém ústavu MUDr. Mathiase Ratha v Kalifornii to formuluje takto: „Rakovina je proces, který v našem těle probíhá neustále ... pořád se v našem těle tvoří rakovinné buňky. Nevede to vždy k rozvoji rakoviny, protože imunitní systém je shledá abnormálními a zlikviduje je“.

Když je imunitní systém poškozený, pak se tyto buňky po neurčitou dobu dělí, začnou se šířit, metastázovat a napadat další orgány.

Je nutné si uvědomit, že nikdo nikoho nemůže vyléčit – každý se vyléčí sám prostřednictvím svého imunitního systému (lékaři, léčitelé a terapeuti k tomu vytváří pouze vhodné podmínky). Ani nejlepší anatom netuší, jak detailně lidsky organizmus funguje, ale imunitní systém to ví a pokud není poškozen a dále poškozován, správně reaguje.

Nasadíme-li chemoterapii, která všechny zdravé buňky - včetně imunitního systému – poškozuje a u rakovinných buněk vyvolá zapouzdření (obalení kolagenem), tak vlastně znemožní léčení, ale po dočasnou dobu, dokud není poškozeno zapouzdření rakovinných buněk (živočišnou bílkovinou především z masa), tak vzniká pocit, že došlo k vyléčení.

Statistiky sledují onkologické pacienty po dobu 5ti let. Pokud do té doby nezemřou, jsou považováni za vyléčené. Ale recidiva u toho, kdo se denně neživí masem, a není vegetarián, nastává zpravidla později. Do statistik se také nezahrnují úmrtí na jinou diagnózu, byť byla nepřímo způsobena chemoterapií. Podle statistiky USA je účinnost chemoterapie 2,1% (dosud jsem užíval starší a méně příznivý statistický údaj 1%).

Američané udělali anonymní anketu, kdy položili otázku onkologům, zda oni sami, pokud by dostali rakovinu, by se léčili chemoterapií. 80% z nich odpovědělo, že ne. MUDr. Lebenhart ve své knize také píše, že má řadu známých onkologů, ale žádný z nich by sebe ani rodinné příslušníky chemoterapií neléčil.

V boji proti rakovině je nesmírně potřebná prevence i její včasné zjištění. Ke zjišťovacím metodám se vrátím někdy později. Nyní něco k faktorům a vlivům, které dále k rozvoji rakoviny přispívají a jsou tedy klíčem k prevenci.

Jde především o toxiny. Hlavními jsou zemědělské pesticidy a herbicidy, antibiotika, umělé růstové hormony a další formy znečištění, které zabraňují absorpci kyslíku a poškozují imunitu.

Dalšími škůdci jsou viry, bakterie a kvasinky (a výměšky dalších parazitů). Pravidelná očistná kůra může onkologickému onemocnění předejít.

Dále jde o zemědělské chemikálie, jak jsem již výše naznačil. Je to velice závažný problém a v prevenci bychom na to měli upřít pozornost.

Dále jde o geneticky modifikované organizmy. Jsou pro naše zdraví přímo pohromou. Ještě nedávno jsem si to neuvědomoval a považoval je za zdravé.

Další environmentální toxiny (látky vycházející z komínů a výfuků a znečišťující prostředí). Protože existuje vypracovaný seznam těchto látek, na svém webu je zveřejním.

Dalším velice rozporovaným škůdcem jsou vakcíny. Je to velmi kontroverzní tematika, vedou se o tom soudní spory. Byl již schválen zákon pro odškodňování důsledků očkování (místo jeho dobrovolnosti). Doporučuji seznámit se s pracemi Prof. Dr. Anny Strunecké, DrSc, profesorky lékařské fakulty Karlovy univerzity (nyní v důchodu) a výzkumné spolupracovnice kanadské univerzity. Na jejím školení jsem si koupil knihu „Varovné signály očkování“. Vřele ji doporučuji. Zorientujete se v problematice a předejdete nejen rakovině, ale i autizmu u dětí a dalším problémům.

Dále musím uvést i mobilní telefony a elektromagnetické záření. Alespoň na noc doma mobil i Wifi vypínat. A vyvolám nevoli, když sem uvedu i vyšetřovací a zobrazovací zařízení mamograf (pravidelné kontroly jsou marketingovým tahem, jak například Valentin pro obchodníky) Existují i neinvazní metody, jen nejsou systémově zavedeny. To se týká i CT a magnetické rezonance.

Vadí i fluorit, který se používá v pastách na zuby a jeho význam na zabránění zubnímu kazu je zpochybňován.

Velkou skupinou rakovinotvorných látek jsou plasty, přicházející do kontaktu s potravinami.

Musím se zde zmínit i o CHEMTRAILS. Jde o kondenzační stopy vznikající za tryskovými letadly, jež jsou uměle vytvářeny s oficiálním cílem ovlivňovat počasí . Poprvé jsem se o tom dozvěděl, když jsem pracoval v neurolaboratoři a kolega přesně sledoval americký server, který informoval o drahách letadel, jež toxické aerosoly rozprašují. Vyvolávalo mu to alergie. Je to zločin, který je za velké peníze tolerován. Takové průlety jsou i nad naším územím. Zřejmě je to součást strategie snižování počtu obyvatelstva planety. Výzkumníci z technologického institutu ve Wyomingu se pokusili dostat tomuto jevu na kloub a analyzovali vzorky dešťů i podzemních vod v místech rozprašování. Vzorky prošly několika testy a zjistilo se, že obsahují barium, sklolaminát, radioaktivní thorium, spory plísní, kadmium a sušenou krev. Jde jednoznačně o rakovinotvorné látky.

A na závěr musím upozornit na zpracovávané a konzervované maso (hot dogy, salámy klobásy, sušené maso ...). Tým světové zdravotnické organizace zprůměroval výsledky více jak 800 studií, které dávaly konzumaci masa do souvislosti s výskytem rakoviny a došel k závěru, že u konzumentů takto upraveného masa je o 18% vyšší výskyt rakoviny.

Tak tedy s příčinami vzniku rakoviny to není tak jednoduché.

Opravdu žijeme v době jedové, nalézt zdravé potraviny a čisté prostředí je stále obtížnější.

A tak na závěr citát Thomase Edisona, který se výjimečně netýká elektřiny: „Doktor budoucnosti již nebude člověka léčit pomocí léků, ale spíše bude léčit nemoci a předcházet jim, pomocí výživy“. Jistě měl obrovskou pravdu, jen netušil, že sehnat zdravé potraviny brzy bude přesahovat možnosti běžného občana.

Autor: Vladimír Koliandr | neděle 25.6.2017 9:00 | karma článku: 21.48 | přečteno: 790x

Další články blogera

Vladimír Koliandr

Chcete probudit přirozené léčení ve vlastním nitru?

Tímto článkem dávám svým čtenářům obrovský dar. Nenechte si ujít příležitost naučit se léčit se sami! Při praktické realizaci můžete vidět či cítit i malou změnu ihned!

23.9.2017 v 9:00 | Karma článku: 19.18 | Přečteno: 513 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Pohádka o tom, co se děje na naší planetě – část 2 – aktuální stav

Pokračování pohádky (která pro vědomého je realitou). Každý, podle míry svého chápání fungování světa, zde něco může nalézt. Ten materialisticky přesvědčený třeba pohádku, která dobře končí.

18.9.2017 v 10:10 | Karma článku: 8.08 | Přečteno: 263 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Pohádka o tom, co se děje na naší planetě – část 1 - z historie

Navazuji na pohádky, jež jsem zveřejnil 20. a 21. 12. 2016. Žijeme na úžasné planetě. Je perlou Sluneční soustavy a tak již po miliony let je o ni inteligentními civilizacemi vesmíru obrovský zájem a vedly se i vedou o ní boje.

18.9.2017 v 9:00 | Karma článku: 8.05 | Přečteno: 256 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Proč jsou u MUDr. Hnízdila nezvykle dlouhé objednací termíny?

MUDr. Jan Hnízdil je bývalý skeptik, člen klubu SYSIFOS a kritik alternativní medicíny. A právě kvůli nutnosti posuzovat alternativní metody léčení, byl nucen se na tyto metody – a jejich výsledky - podívat hlouběji.

16.9.2017 v 9:00 | Karma článku: 21.96 | Přečteno: 1069 | Diskuse

Další články z rubriky Kultura

Tomáš Hlaváč

Britové Asking Alexandria zažehávají oheň

Po dlouhém čekání Asking Alexandria vydala svůj singl Into The Fire. Po několika týdnech, kdy sociální sítě kapely plnili fotky s tajemným hashtagem Into The Fire, do světa vlétl song, který se stává pilotním singlem k novému albu

23.9.2017 v 11:45 | Karma článku: 5.55 | Přečteno: 109 | Diskuse

Karel Sýkora

Evangelizace – vypůjčeno od katolíků

Kodex kanonického práva (Codex Iuris Canonici, zkratka CIC) je soubor vnitřních právních předpisů a norem (kanonického práva) římskokatolické církve, závazný pro všechny římské katolíky.

23.9.2017 v 11:36 | Karma článku: 4.84 | Přečteno: 85 |

Vladimír Koliandr

Chcete probudit přirozené léčení ve vlastním nitru?

Tímto článkem dávám svým čtenářům obrovský dar. Nenechte si ujít příležitost naučit se léčit se sami! Při praktické realizaci můžete vidět či cítit i malou změnu ihned!

23.9.2017 v 9:00 | Karma článku: 19.18 | Přečteno: 513 | Diskuse

Karel Sýkora

Fatboy Slim – Weapon Of Choice

Fatboy Slim také známý jako Norman Cook je britský hudebník žánru taneční hudby. Spolu s interprety The Prodigy a The Chemical Brothers patří k průkopníkům žánru, který se nazývá big beat.

23.9.2017 v 8:31 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 64 |

Karel Sýkora

Kult hákového kříže – film

Po smrti otce, zastřeleného v černošském ghettu, se Derek stane aktivním stoupencem neonacismu, touží po pomstě. Jeho činy vyvrcholí vraždou dvou černochů, za niž si odsedí tři roky ve vězení. Odtud se vrací jako jiný člověk...

22.9.2017 v 21:15 | Karma článku: 8.56 | Přečteno: 296 |
Počet článků 64 Celková karma 15.52 Průměrná čtenost 759

www.vladimir-koliandr.cz

V ČEM VIDÍM SVŮJ ÚKOL
NA TÉTO PLANETĚ?

V poslání „nakazit“ každého, s kým přijdu do kontaktu vědomím, že jsme tím nejúžasnějším, co se na této planetě nachází. Že máme v sobě obrovskou sílu udržovat svou materiální i duchovní podstatu naprosto zdravou, výkonnou a  šťastnou. Že pro toho, kdo to o sobě ví a podle toho koná, neexistují nemoci, zdravotní problémy snadno překonává a zaměřuje se na to, co jej duševně i fyzicky obohacuje, činí šťastným a vyzařujícím do svého okolí pozitivní energii – lásku!      Více na:

www.jakseuzdravit.czNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.