Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Je příčinou onkologických onemocnění dědičnost?

25. 06. 2017 9:00:00
NENÍ. Rakovinné bujení je jeden z následků selhání imunitního systému! Náš imunitní systém, je-li v pořádku, ničí abnormální buňky dříve, než zakoření a vyvinou se v rakovinu.

Mám stejnou zkušenost s onkologickými klienty jako MUDr. Lebenhart, kterou popisuje ve své knize „Svlékl jsem bílý plášť“. Říká, že základní zdroj všech nemocí a utrpení je nesoulad mezi řádem života a naším vnímáním a myšlením.

Lidé ohrožení zhoubným onemocněním neumějí dostatečně nastavit hranice zasahování do své energetické integrity. Myslí víc na druhé, než sami na sebe. Mají představu, že musí sloužit, být někomu užiteční a sebe staví na „druhou kolej“. Často je to předáváno z generace na generaci, příkladem rodičů či výchovou. Nedědí se sklon k rakovině, ale vzorec chování, jež k ní může vést.

Stanovisko oficiální medicíny říká, že rakovina je především genetickou chorobou. Máme-li defektní geny předků, příliš toho nenaděláme. Doporučuje nekouřit, nezdržovat se na přímém slunku, ale zdravě se stravovat a pohybovat se. Pak nemusí u nás propuknout. S doporučeními lze souhlasit s výjimkou pobytu na slunci, které je i pro onkologické pacienty blahodárné.

Dr. Aleksandra Niedzwiecki, PhD., která řídí výzkum ve Vědeckém ústavu MUDr. Mathiase Ratha v Kalifornii to formuluje takto: „Rakovina je proces, který v našem těle probíhá neustále ... pořád se v našem těle tvoří rakovinné buňky. Nevede to vždy k rozvoji rakoviny, protože imunitní systém je shledá abnormálními a zlikviduje je“.

Když je imunitní systém poškozený, pak se tyto buňky po neurčitou dobu dělí, začnou se šířit, metastázovat a napadat další orgány.

Je nutné si uvědomit, že nikdo nikoho nemůže vyléčit – každý se vyléčí sám prostřednictvím svého imunitního systému (lékaři, léčitelé a terapeuti k tomu vytváří pouze vhodné podmínky). Ani nejlepší anatom netuší, jak detailně lidsky organizmus funguje, ale imunitní systém to ví a pokud není poškozen a dále poškozován, správně reaguje.

Nasadíme-li chemoterapii, která všechny zdravé buňky - včetně imunitního systému – poškozuje a u rakovinných buněk vyvolá zapouzdření (obalení kolagenem), tak vlastně znemožní léčení, ale po dočasnou dobu, dokud není poškozeno zapouzdření rakovinných buněk (živočišnou bílkovinou především z masa), tak vzniká pocit, že došlo k vyléčení.

Statistiky sledují onkologické pacienty po dobu 5ti let. Pokud do té doby nezemřou, jsou považováni za vyléčené. Ale recidiva u toho, kdo se denně neživí masem, a není vegetarián, nastává zpravidla později. Do statistik se také nezahrnují úmrtí na jinou diagnózu, byť byla nepřímo způsobena chemoterapií. Podle statistiky USA je účinnost chemoterapie 2,1% (dosud jsem užíval starší a méně příznivý statistický údaj 1%).

Američané udělali anonymní anketu, kdy položili otázku onkologům, zda oni sami, pokud by dostali rakovinu, by se léčili chemoterapií. 80% z nich odpovědělo, že ne. MUDr. Lebenhart ve své knize také píše, že má řadu známých onkologů, ale žádný z nich by sebe ani rodinné příslušníky chemoterapií neléčil.

V boji proti rakovině je nesmírně potřebná prevence i její včasné zjištění. Ke zjišťovacím metodám se vrátím někdy později. Nyní něco k faktorům a vlivům, které dále k rozvoji rakoviny přispívají a jsou tedy klíčem k prevenci.

Jde především o toxiny. Hlavními jsou zemědělské pesticidy a herbicidy, antibiotika, umělé růstové hormony a další formy znečištění, které zabraňují absorpci kyslíku a poškozují imunitu.

Dalšími škůdci jsou viry, bakterie a kvasinky (a výměšky dalších parazitů). Pravidelná očistná kůra může onkologickému onemocnění předejít.

Dále jde o zemědělské chemikálie, jak jsem již výše naznačil. Je to velice závažný problém a v prevenci bychom na to měli upřít pozornost.

Dále jde o geneticky modifikované organizmy. Jsou pro naše zdraví přímo pohromou. Ještě nedávno jsem si to neuvědomoval a považoval je za zdravé.

Další environmentální toxiny (látky vycházející z komínů a výfuků a znečišťující prostředí). Protože existuje vypracovaný seznam těchto látek, na svém webu je zveřejním.

Dalším velice rozporovaným škůdcem jsou vakcíny. Je to velmi kontroverzní tematika, vedou se o tom soudní spory. Byl již schválen zákon pro odškodňování důsledků očkování (místo jeho dobrovolnosti). Doporučuji seznámit se s pracemi Prof. Dr. Anny Strunecké, DrSc, profesorky lékařské fakulty Karlovy univerzity (nyní v důchodu) a výzkumné spolupracovnice kanadské univerzity. Na jejím školení jsem si koupil knihu „Varovné signály očkování“. Vřele ji doporučuji. Zorientujete se v problematice a předejdete nejen rakovině, ale i autizmu u dětí a dalším problémům.

Dále musím uvést i mobilní telefony a elektromagnetické záření. Alespoň na noc doma mobil i Wifi vypínat. A vyvolám nevoli, když sem uvedu i vyšetřovací a zobrazovací zařízení mamograf (pravidelné kontroly jsou marketingovým tahem, jak například Valentin pro obchodníky) Existují i neinvazní metody, jen nejsou systémově zavedeny. To se týká i CT a magnetické rezonance.

Vadí i fluorit, který se používá v pastách na zuby a jeho význam na zabránění zubnímu kazu je zpochybňován.

Velkou skupinou rakovinotvorných látek jsou plasty, přicházející do kontaktu s potravinami.

Musím se zde zmínit i o CHEMTRAILS. Jde o kondenzační stopy vznikající za tryskovými letadly, jež jsou uměle vytvářeny s oficiálním cílem ovlivňovat počasí . Poprvé jsem se o tom dozvěděl, když jsem pracoval v neurolaboratoři a kolega přesně sledoval americký server, který informoval o drahách letadel, jež toxické aerosoly rozprašují. Vyvolávalo mu to alergie. Je to zločin, který je za velké peníze tolerován. Takové průlety jsou i nad naším územím. Zřejmě je to součást strategie snižování počtu obyvatelstva planety. Výzkumníci z technologického institutu ve Wyomingu se pokusili dostat tomuto jevu na kloub a analyzovali vzorky dešťů i podzemních vod v místech rozprašování. Vzorky prošly několika testy a zjistilo se, že obsahují barium, sklolaminát, radioaktivní thorium, spory plísní, kadmium a sušenou krev. Jde jednoznačně o rakovinotvorné látky.

A na závěr musím upozornit na zpracovávané a konzervované maso (hot dogy, salámy klobásy, sušené maso ...). Tým světové zdravotnické organizace zprůměroval výsledky více jak 800 studií, které dávaly konzumaci masa do souvislosti s výskytem rakoviny a došel k závěru, že u konzumentů takto upraveného masa je o 18% vyšší výskyt rakoviny.

Tak tedy s příčinami vzniku rakoviny to není tak jednoduché.

Opravdu žijeme v době jedové, nalézt zdravé potraviny a čisté prostředí je stále obtížnější.

A tak na závěr citát Thomase Edisona, který se výjimečně netýká elektřiny: „Doktor budoucnosti již nebude člověka léčit pomocí léků, ale spíše bude léčit nemoci a předcházet jim, pomocí výživy“. Jistě měl obrovskou pravdu, jen netušil, že sehnat zdravé potraviny brzy bude přesahovat možnosti běžného občana.

Autor: Vladimír Koliandr | neděle 25.6.2017 9:00 | karma článku: 20.76 | přečteno: 771x

Další články blogera

Vladimír Koliandr

Na co nejčastěji v České republice umíráme?

Aktuální statistiku přinesl časopis Zázraky medicíny. Až 98% hlavních příčin úmrtí zařadil do pouhých šesti kategorií. Nevytváříme si podmínky pro zbytečná úmrtí svým životním stylem a zaužívanými představami my sami?

23.7.2017 v 9:00 | Karma článku: 16.52 | Přečteno: 476 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Je zdravotnictví pomocným nástrojem k ovládnutí světa?

Celá série článků, které zde publikuji, si klade za cíl ukázat, na jakých základech život na Zemi funguje a to, jakými obrovskými možnostmi každý člověk disponuje, že je naprosto svobodnou bytostí se samoléčitelskými schopnostmi.

15.7.2017 v 9:00 | Karma článku: 14.25 | Přečteno: 339 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Mohu odstranit rakovinný nádor velikosti dětské hlavičky sám vlastní energií a žít dál?

Ženu s tímto příběhem jsem objevil mezi bretariány. Natočil o nich film režisér Viliam Poltikovič. Tato žena se sama vyléčila dříve, než se bretariánkou stala. Nevěříte?

9.7.2017 v 9:00 | Karma článku: 17.00 | Přečteno: 693 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Chemoterapie nebo vitamin B17? Co je účinnější v boji s rakovinou?

Dva jedy z nichž na počátku chemoterapie byl zdrojem výroby bojový plyn yperit a Vitamin B17 je vyráběn z jader drobného ovoce (hlavně meruněk) obsahujících kyanid. Jeden syntetický, druhý přírodní jed. Jaký je mezi nimi rozdíl?

8.7.2017 v 9:00 | Karma článku: 27.17 | Přečteno: 1036 |

Další články z rubriky Kultura

Karel Sýkora

Mr. Big – Undertow

Mr. Big je americká rocková skupina, založená v roce 1988 v Los Angeles ve státě Kalifornie. Původní sestava skupiny byla: zpěvák Eric Martin, bubeník Pat Torpey, baskytarista Billy Sheehan a kytarista Paul Gilbert.

26.7.2017 v 18:23 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 |

Miroslav Mlynář

Hermetický řád Zlatého úsvitu

V článku najdete shrnutí historie a nástin učení jednoho z nejvýznamnějších a nejvlivnějších okultních řádů všech dob.

26.7.2017 v 10:24 | Karma článku: 10.67 | Přečteno: 329 | Diskuse

Karel Sýkora

Pet Shop Boys – Being Boring

Pet Shop Boys je britská hudební skupina. Tvoří ji Neil Francis Tennant a Christopher Sean Lowe. Neil se věnuje především textům a zpěvu, Chris skládání hudby.

26.7.2017 v 5:30 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 67 |

Jan Matuška

Miloš Zeman recenzuje knihy - Díl první: Ústava České republiky

Moji milí občané, tedy vy, co jste mne volili. Už několikrát a opakovaně jsem byl svědkem toho, jak novinářská žumpa a Sörösem placená lumpenkavárna nařkli mé voliče z primitivnosti a nevzdělanosti.

25.7.2017 v 17:37 | Karma článku: 13.92 | Přečteno: 320 | Diskuse

Karel Sýkora

Plastický chirurg na dovolené... :-)

Miroslav Kemel je český karikaturista a písničkář. Živí se tvorbou kreslených vtipů. První vtip mu otiskli v deníku Práce v roce 1987, v roce 1989 publikoval v Dikobrazu.

25.7.2017 v 17:28 | Karma článku: 5.43 | Přečteno: 137 |
Počet článků 51 Celková karma 18.52 Průměrná čtenost 797

www.vladimir-koliandr.cz

V ČEM VIDÍM SVŮJ ÚKOL
NA TÉTO PLANETĚ?

V poslání „nakazit“ každého, s kým přijdu do kontaktu vědomím, že jsme tím nejúžasnějším, co se na této planetě nachází. Že máme v sobě obrovskou sílu udržovat svou materiální i duchovní podstatu naprosto zdravou, výkonnou a  šťastnou. Že pro toho, kdo to o sobě ví a podle toho koná, neexistují nemoci, zdravotní problémy snadno překonává a zaměřuje se na to, co jej duševně i fyzicky obohacuje, činí šťastným a vyzařujícím do svého okolí pozitivní energii – lásku!      Více na:

www.jakseuzdravit.cz

Seznam rubrik

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.