Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Velký medicínský podvod Rockefellerova ropného impéria

11. 06. 2017 9:00:00
Titulek a některé myšlenky jsem si vypůjčil z knihy Ty Bollingera „Pravda o rakovině“. O tom, že lékařské fakulty jsou (nepřímo) ovládány petrochemickým průmyslem, jsem již psal. Jak toho bylo možné dosáhnout?

Počátkem minulého století zahrnovaly lékařské školy, jež fungovaly i jako ziskové vzdělávací katedry na fakultách i univerzitách, řadu medicínských směrů (medicína = magická síla). Medicína přešla od fáze, kdy představovala rovnováhu mezi vědou a uměním – byla decentralizovaná, otevřená vůči změnám, které pokrok přinášel a projevovala se v řadě jedinečných forem (a směrů) – k fázi, kdy se z ní stal úzce vymezený systém dogmatických a nevyvratitelných jednotných nařízení a příkazů. Jak bylo možné v západní medicíně přejít od léčení přírodními látkami ověřenými praxí s dobrými výsledky na chemické látky, především na bázi ropy, na farmaceutika?

Po příkladu Německa potřebovali reformovat zdravotnictví američtí Rockefellerové a Carnegie. Neměli k disposici stejné nástroje jako Němci, avšak s jejich vizí zdravotnictví, jako nejúčinnějšího nástroje zisku a vlivu se seznámili a neměli v úmyslu propást největší příležitost k ovládání lidstva a přenechat ji Němcům.

Vymysleli, na jejich podmínky a finanční prostředky, stejně geniální (a nehumánní) postup jako Němci. Již v roce 1910 najali, spolu s Americkou lékařskou asociací (kterou financovali), pedagoga Abrahama Flexnera, aby provedl hodnocení 150ti lékařských fakult v celé Severní Americe. Měl posoudit rozličné léčebné metody, jež byly vyučovány a vytvořit standardizovaný systém výuky na lékařských fakultách, jak si přáli zadavatelé. Jistě uhádnete, že vyhrál systém, který potlačoval symptomy projevu nemocí patentovanými chemickými léky.

Fakulty, které tento způsob léčby uplatňovaly, byly certifikovány, dostaly právo udělovat titul M.D. a byly štědře financovány nadacemi Rockefellerů a Carnegie. Jiný způsob léčby byl označen za šarlatánství a mediálně pranýřován. Odborníci jiných medicínských směrů byli přepláceni a odcházeli pracovat na fakulty financované bohatými mecenáši. Fakulty původních přírodních medicínských směrů, jež nyní označujeme za „alternativní“ začaly postupně krachovat a zanikat. Dlouhá desetiletí vedli právní boje chiropraktici – nakonec zvítězili a i oni získali právo na vlastní vzdělávací systém a udělování titulu M.D. Homeopaté se do právní bitvy nepustili, ale jsou mlčky trpěni.

Je obtížné na malém prostoru článku vyjádřit, jak mohlo dojít k tak obrovské změně ve vzdělávání lékařů, jak bylo možné potlačit (a dodnes potlačovat) účinné metody léčby jen proto, že by připravily své neviditelné mecenáše o miliardové zisky a téměř neomezený vliv.

Farmaceutická léčba dnes představuje převažující způsob, který proniká nejprestižnějšími lékařskými školami a je často jedinou velkou překážkou pravého lékařského pokroku. A ti, kdo tuto ideologii propagují jsou nepřátelští vůči alternativní medicíně – ne proto snad, že by nefungovala, ale proto, že hájí zisky lékařské olygarchie (a tím nemyslím samotné lékaře, ale ti mi snad rozumí, ví, že to nejsou oni, komu tečou miliardy).

Úspěch se neodpouští.

Je až překvapivé, kolik existuje úspěšných metod léčby onkologických onemocnění. O některých jsem již také psal (Dr.Budwigová, nebo Výzkumný ústav buněčné medicíny vedený dr. Mathiasem Rathem, od nějž leží již několik let trestní oznámení na výrobce chemoterapie u mezinárodního soudu v Haagu bez viditelné naděje na projednání).

Například význačný lékař, vědec a objevitel Dr. Rife, byť vystudoval „chemickou“ medicínu, jeho brilantní mysl ho dovedla na odlišnou vědeckou cestu – k několika průlomovým objevům na poli bioenergetické medicíny. Zjistil, že každý mikrob má svou vlastní jedinečnou elektronickou signaturu, kterou lze devitalizovat (vypnout) a tím vyléčit nemoc, kterou tento mikrob způsobuje. Patří mu i vynález prvního speciálního ultrafialového mikroskopu na světě, který mu umožnil vidět živé viry a bakterie i manipulovat s nimi. Pomocí speciálních nástrojů posílal do virů a bakterií speciální frekvence a identifikoval smrtelnou oscilační frekvenci konkrétního viru či bakterie.

Byl prvním, kdo objevil virus spojený s rakovinou a vyvinul pro něj speciální smrtelnou oscilační frekvenci. Výsledky prokázal laboratorními pokusy, pokusy na zvířatech i při léčbě lidí (na klinice Dr.Johnsona úspěšně vyléčil skupinu 16ti smrtelně nemocných onkologických pacientů během tří měsíců a při tom se u nikoho neprojevily žádné vedlejší účinky. Myslíte, že Dr.Rife se stal slavným a jeho bioenergetická metoda již uzdravila statisíce onkologických pacientů? Pokud myslíte, že ne, máte pravdu.

A víte, kdo byl bylinkář Harry Hoxsey? Nejúspěšnější léčitel rakoviny v Americe. Strhující úspěch mu umožnil vytvoření sítě klinik po celých Spojených státech. Ministerstvo zdravotnictví vyslalo předního biologa, aby zkoumal, zda jeho léčivá kombinace bylin je skutečné tak účinná. Ten účinnost a nezávadnost potvrdil. Přesto byl Hoxsey nucen své kliniky zavřít a přestěhoval je do Mexika.

Víte, proč se vracím do historie? Protože ten, kdo brání pokroku v medicíně – úžasnými technologiemi dokážeme téměř vše fyzické zobrazit, diagnostikovat umíme s velkou přesností, ale léčebné metody jsou stále stejné – a stále stejný je i ten, kdo tahá za nitky nejvyšších loutek odpovědných za západní zdravotní systém a neuvěřitelně z toho profituje!

A užívání chemických preparátů se stává samozřejmou součástí života obyvatel západní části světa – už i malé děti se hlásí o svou medicínu. Aby to s námi špatně nedopadlo, musíme s tím něco udělat !

Autor: Vladimír Koliandr | neděle 11.6.2017 9:00 | karma článku: 24.03 | přečteno: 818x

Další články blogera

Vladimír Koliandr

Naše sebezničení není zažehnáno! Co s tím dělat?

Žijeme v průlomové době. Lidé se probouzí. I chamtivost, která v předminulém století umožnila současnému ideovému proudu ve zdravotnictví zvítězit, začíná mít otevřené odpůrce ve vlastních řadách.

12.8.2017 v 9:00 | Karma článku: 8.23 | Přečteno: 479 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Proč někteří lidé vidí "císařovy nové šaty" ?

Je mnoho těch, kteří mají mimořádné schopnosti a zážitky. Ale zpravidla se řídí pohádkou „Císařovy nové šaty“ – jdou s většinou slepých.

6.8.2017 v 9:00 | Karma článku: 14.90 | Přečteno: 566 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Existuje souvislost mezi filosofií a medicínou?

Samozřejmě, že ANO! Filosofické pojetí přírody a člověka jako její integrální součásti má rozhodující význam na chápání nemocí a schopnosti a možnosti jejich vyléčení. A pro dnešní „Dobu jedovou“ to platí dvojnásobně.

5.8.2017 v 9:00 | Karma článku: 7.40 | Přečteno: 143 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Můžete dosáhnout zářícího zdraví i Vy?

Dr. Norman Walker, který se tomuto tématu věnoval celý život, napsal svou poslední knihu ve 113 letech plný síly, optimismu a energie. Žil ve zdraví ještě téměř čtyři roky.

29.7.2017 v 9:00 | Karma článku: 13.18 | Přečteno: 513 | Diskuse

Další články z rubriky Kultura

Vladimír Špurek

Čo Je Zapísané V Starom Oblúku

báseň Janka Neriho báseň Janka Neriho báseň Janka Neriho Čo Je Zapísané V Starom Oblúku Čo Je Zapísané V Starom Oblúku Čo Je Zapísané V Starom Oblúku Čo Je Zapísané V Starom Oblúku Čo Je Zapísané V Starom Oblúku Čo Je Zapísané V Sta

17.8.2017 v 15:37 | Karma článku: 2.96 | Přečteno: 108 | Diskuse

Zdeněk Sotolář

Kampak zmizeli rodiče?

Školy dnes úkoluje kdekdo. Teď se přidali také čeští zubaři. Novopečený prezident České stomatologické komory Roman Šmucler chce stomatologickou osvětu po učitelích.

16.8.2017 v 14:55 | Karma článku: 21.94 | Přečteno: 706 | Diskuse

Martin Braun

Despacito - letní rozhlasový armaggeddon

Asi se najde jen sotva někdo, kdo tuhle hrůzu ještě neslyšel. Hraje všude. Kteroukoliv stanici naladíte, ozve se Despacito a to dokonce i na těch rockových.. A jak jsem se doslechl, podobný virus přepadl i Česko.

16.8.2017 v 8:00 | Karma článku: 11.17 | Přečteno: 617 | Diskuse

Richard Mandelík

Letní slavnosti staré hudby II.

Do Tróje se vracíme v poslední červencový den dávno poté, co svatá Markyta hodila srp do žita. Zato však Janoušková Markyta se ozvala a naplnila mě tak v horkém létě chladivou radostí.

16.8.2017 v 7:00 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 51 | Diskuse

Richard Mandelík

Letní slavnosti staré hudby I.

Letošní ročník dle tematického zaměření sluje Versailles. Koncerty budu řadit za sebou bez dalšího třídění. Půjdou tedy spojitě v čase, avšak látky mnoho, proto chystám dva díly.

15.8.2017 v 7:00 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 53 | Diskuse
Počet článků 55 Celková karma 16.81 Průměrná čtenost 778

www.vladimir-koliandr.cz

V ČEM VIDÍM SVŮJ ÚKOL
NA TÉTO PLANETĚ?

V poslání „nakazit“ každého, s kým přijdu do kontaktu vědomím, že jsme tím nejúžasnějším, co se na této planetě nachází. Že máme v sobě obrovskou sílu udržovat svou materiální i duchovní podstatu naprosto zdravou, výkonnou a  šťastnou. Že pro toho, kdo to o sobě ví a podle toho koná, neexistují nemoci, zdravotní problémy snadno překonává a zaměřuje se na to, co jej duševně i fyzicky obohacuje, činí šťastným a vyzařujícím do svého okolí pozitivní energii – lásku!      Více na:

www.jakseuzdravit.cz

Seznam rubrik

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.