Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Je opravdu současná oficiální cesta léčby rakoviny tou nejhorší variantou?

23. 04. 2017 9:00:00
Opět musím reagovat na diskusi v předchozím článku a k potvrzení teze uvedené v titulku tentokrát využiji důkazů a argumentů geniální ženy, o níž byl předchozí článek, Dr.Budwig.

Není možné mlčet, když zbytečně předčasně umírají miliony lidí! A oficiální medicína to ví!

U chemoterapie je to jednoznačné (1% účinnosti a cca 29% placeba je pro nasazení k léčení neobhajitelné). U soudního dvora v Haagu leží již několik let žaloba na výrobce tohoto jedu na vyhlazování lidstva. (Argumenty jsou i v mém článku „Jsme ve třetí světové válce“, ale i dalších). Proto stručně ještě k radioterapii a operaci.

Proč je záření, které se používá na onkologických klinikách tolik škodlivé?

Dále cituji Dr. Budwig: „Na Mezinárodním kongresu radiačních terapeutů , který se konal v roce 1956 ve Švýcarsku a sešli se na něm vědci z celého světa, se hovořilo o zkouškách účinku elektronů v roztoku s mrtvou, inertní hmotou rozpuštěnou ve vodě. Fyzik Dessauer (Dr.MED a Dr.THEOL.) napsal, že veškerá radiace, ať by se jednalo o sluneční paprsky, nebo jiné formy záření, jsou organizmem absorbovány v závislosti na své povaze. Kosmické paprsky, obsahující protony, těžkou hmotu, nebo neutralizované elektrony, živý organizmus nepřijme ani neabsorbuje. Pokud je tělo vystaveno příliš velkému množství nevhodné radiace, vznikají popáleniny.

Nebiologické, nevhodné paprsky (synteticky vyrobené radioaktivní látky jako radium nebo kobalt, nebo škodlivé kosmické záření) živý organizmus pouze poškozují. Vzhledem k fyzikální podstatě tohoto záření jsou marné všechny pokusy lékařů, ošetřovat radiací pouze oblast nádoru. ... Tyto černé paprsky podle Maxe Planka a nekompatibilní paprsky podle Dessauera by se v terapii živého organizmu neměly vůbec používat.

Na moskevském kongresu v roce 1962 to veřejně zdůrazňoval president Vědecké rady. Kongresu se zúčastnilo i 150 německých vědců. ... V komentáři, předneseném na tomto kongresu předsedou vědecké rady se praví: Na radiační ošetření a operace by se mělo pohlížet jako na zastaralou záležitost. ... Bylo vědecky dokázáno (profesorem H.V.Eulerem ze Stockholmu), že každý chirurgický zásah v případě rakoviny přispívá i k rychlejší tvorbě metastáz a zhoršuje konec. Nelze jej tedy dále doporučovat. (Spontánní potlesk)“ Tolik citace z přednášky ze 17.června 1966, přenesené na druhém Bio-technickém týdnu v Neviges v Německu.

Ne náhodou vzpomíná Dr Budwig i účast 150 německých vědců na moskevském kongresu – právě Německo (tvůrce chemoterapie v Osvětimi, jež byla „laboratoří“ IG Farben) je zastáncem metod léčby z první poloviny minulého století. Němečtí vědci a ideologové přišli po válce do rukou Rotschildů a Rockefellerů a přináší jim bilionové zisky!

Pokud vítězí bilionové zisky skupinky lidí nad životy lidstva naší planety (západní metody začínají pronikat i na její východ), nemůžeme zůstat klidní, musíme informovat, že existují cesty, jak se této mašinerii vyhnout! Dr.Budwig píše, že své členy rodiny její odpůrci dávali léčit k ní (a ona je nedokázala odmítnout), ale pro ostatní v tisku a literatuře doporučovali dále svou „klasiku“.

Je mnoho současných důkazů proti stávajícímu způsobu léčení a řada lékařů poukazuje na nesprávnost této léčby. (Na některé jsem ve svých článcích již ukázal.) Pokud lékaři chtějí léčit, musí dodržovat pravidla a tak ti, kteří mají svědomí, ze systému vystupují. Nemohou s tím nic dělat – lékařské fakulty i legislativu ovládají farmaceutické firmy.

Vím, že zatvrzelé skeptiky nepřesvědčím do té doby, než sami onemocní a octnou se na hranici života a smrti.

Sám, jako bývalý skeptik, jsem toho živoucím důkazem a dnes, v jedenasedmdesáti letech, jsem na tom fyzicky i zdravotně lépe, než mnoho lidí ve čtyřiceti letech. Zařadil jsem se mezi armádu lidí, kteří nyní ukazují, jak snadno se dá uzdravit a zdraví si udržet.

Autor: Vladimír Koliandr | neděle 23.4.2017 9:00 | karma článku: 19.82 | přečteno: 1219x

Další články blogera

Vladimír Koliandr

Na co nejčastěji v České republice umíráme?

Aktuální statistiku přinesl časopis Zázraky medicíny. Až 98% hlavních příčin úmrtí zařadil do pouhých šesti kategorií. Nevytváříme si podmínky pro zbytečná úmrtí svým životním stylem a zaužívanými představami my sami?

23.7.2017 v 9:00 | Karma článku: 16.52 | Přečteno: 476 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Je zdravotnictví pomocným nástrojem k ovládnutí světa?

Celá série článků, které zde publikuji, si klade za cíl ukázat, na jakých základech život na Zemi funguje a to, jakými obrovskými možnostmi každý člověk disponuje, že je naprosto svobodnou bytostí se samoléčitelskými schopnostmi.

15.7.2017 v 9:00 | Karma článku: 14.25 | Přečteno: 339 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Mohu odstranit rakovinný nádor velikosti dětské hlavičky sám vlastní energií a žít dál?

Ženu s tímto příběhem jsem objevil mezi bretariány. Natočil o nich film režisér Viliam Poltikovič. Tato žena se sama vyléčila dříve, než se bretariánkou stala. Nevěříte?

9.7.2017 v 9:00 | Karma článku: 17.00 | Přečteno: 693 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Chemoterapie nebo vitamin B17? Co je účinnější v boji s rakovinou?

Dva jedy z nichž na počátku chemoterapie byl zdrojem výroby bojový plyn yperit a Vitamin B17 je vyráběn z jader drobného ovoce (hlavně meruněk) obsahujících kyanid. Jeden syntetický, druhý přírodní jed. Jaký je mezi nimi rozdíl?

8.7.2017 v 9:00 | Karma článku: 27.17 | Přečteno: 1036 |

Další články z rubriky Kultura

Karel Sýkora

Mr. Big – Undertow

Mr. Big je americká rocková skupina, založená v roce 1988 v Los Angeles ve státě Kalifornie. Původní sestava skupiny byla: zpěvák Eric Martin, bubeník Pat Torpey, baskytarista Billy Sheehan a kytarista Paul Gilbert.

26.7.2017 v 18:23 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 |

Miroslav Mlynář

Hermetický řád Zlatého úsvitu

V článku najdete shrnutí historie a nástin učení jednoho z nejvýznamnějších a nejvlivnějších okultních řádů všech dob.

26.7.2017 v 10:24 | Karma článku: 10.67 | Přečteno: 329 | Diskuse

Karel Sýkora

Pet Shop Boys – Being Boring

Pet Shop Boys je britská hudební skupina. Tvoří ji Neil Francis Tennant a Christopher Sean Lowe. Neil se věnuje především textům a zpěvu, Chris skládání hudby.

26.7.2017 v 5:30 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 67 |

Jan Matuška

Miloš Zeman recenzuje knihy - Díl první: Ústava České republiky

Moji milí občané, tedy vy, co jste mne volili. Už několikrát a opakovaně jsem byl svědkem toho, jak novinářská žumpa a Sörösem placená lumpenkavárna nařkli mé voliče z primitivnosti a nevzdělanosti.

25.7.2017 v 17:37 | Karma článku: 13.92 | Přečteno: 320 | Diskuse

Karel Sýkora

Plastický chirurg na dovolené... :-)

Miroslav Kemel je český karikaturista a písničkář. Živí se tvorbou kreslených vtipů. První vtip mu otiskli v deníku Práce v roce 1987, v roce 1989 publikoval v Dikobrazu.

25.7.2017 v 17:28 | Karma článku: 5.43 | Přečteno: 137 |
Počet článků 51 Celková karma 18.52 Průměrná čtenost 797

www.vladimir-koliandr.cz

V ČEM VIDÍM SVŮJ ÚKOL
NA TÉTO PLANETĚ?

V poslání „nakazit“ každého, s kým přijdu do kontaktu vědomím, že jsme tím nejúžasnějším, co se na této planetě nachází. Že máme v sobě obrovskou sílu udržovat svou materiální i duchovní podstatu naprosto zdravou, výkonnou a  šťastnou. Že pro toho, kdo to o sobě ví a podle toho koná, neexistují nemoci, zdravotní problémy snadno překonává a zaměřuje se na to, co jej duševně i fyzicky obohacuje, činí šťastným a vyzařujícím do svého okolí pozitivní energii – lásku!      Více na:

www.jakseuzdravit.cz

Seznam rubrik

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.