Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Je opravdu současná oficiální cesta léčby rakoviny tou nejhorší variantou?

23. 04. 2017 9:00:00
Opět musím reagovat na diskusi v předchozím článku a k potvrzení teze uvedené v titulku tentokrát využiji důkazů a argumentů geniální ženy, o níž byl předchozí článek, Dr.Budwig.

Není možné mlčet, když zbytečně předčasně umírají miliony lidí! A oficiální medicína to ví!

U chemoterapie je to jednoznačné (1% účinnosti a cca 29% placeba je pro nasazení k léčení neobhajitelné). U soudního dvora v Haagu leží již několik let žaloba na výrobce tohoto jedu na vyhlazování lidstva. (Argumenty jsou i v mém článku „Jsme ve třetí světové válce“, ale i dalších). Proto stručně ještě k radioterapii a operaci.

Proč je záření, které se používá na onkologických klinikách tolik škodlivé?

Dále cituji Dr. Budwig: „Na Mezinárodním kongresu radiačních terapeutů , který se konal v roce 1956 ve Švýcarsku a sešli se na něm vědci z celého světa, se hovořilo o zkouškách účinku elektronů v roztoku s mrtvou, inertní hmotou rozpuštěnou ve vodě. Fyzik Dessauer (Dr.MED a Dr.THEOL.) napsal, že veškerá radiace, ať by se jednalo o sluneční paprsky, nebo jiné formy záření, jsou organizmem absorbovány v závislosti na své povaze. Kosmické paprsky, obsahující protony, těžkou hmotu, nebo neutralizované elektrony, živý organizmus nepřijme ani neabsorbuje. Pokud je tělo vystaveno příliš velkému množství nevhodné radiace, vznikají popáleniny.

Nebiologické, nevhodné paprsky (synteticky vyrobené radioaktivní látky jako radium nebo kobalt, nebo škodlivé kosmické záření) živý organizmus pouze poškozují. Vzhledem k fyzikální podstatě tohoto záření jsou marné všechny pokusy lékařů, ošetřovat radiací pouze oblast nádoru. ... Tyto černé paprsky podle Maxe Planka a nekompatibilní paprsky podle Dessauera by se v terapii živého organizmu neměly vůbec používat.

Na moskevském kongresu v roce 1962 to veřejně zdůrazňoval president Vědecké rady. Kongresu se zúčastnilo i 150 německých vědců. ... V komentáři, předneseném na tomto kongresu předsedou vědecké rady se praví: Na radiační ošetření a operace by se mělo pohlížet jako na zastaralou záležitost. ... Bylo vědecky dokázáno (profesorem H.V.Eulerem ze Stockholmu), že každý chirurgický zásah v případě rakoviny přispívá i k rychlejší tvorbě metastáz a zhoršuje konec. Nelze jej tedy dále doporučovat. (Spontánní potlesk)“ Tolik citace z přednášky ze 17.června 1966, přenesené na druhém Bio-technickém týdnu v Neviges v Německu.

Ne náhodou vzpomíná Dr Budwig i účast 150 německých vědců na moskevském kongresu – právě Německo (tvůrce chemoterapie v Osvětimi, jež byla „laboratoří“ IG Farben) je zastáncem metod léčby z první poloviny minulého století. Němečtí vědci a ideologové přišli po válce do rukou Rotschildů a Rockefellerů a přináší jim bilionové zisky!

Pokud vítězí bilionové zisky skupinky lidí nad životy lidstva naší planety (západní metody začínají pronikat i na její východ), nemůžeme zůstat klidní, musíme informovat, že existují cesty, jak se této mašinerii vyhnout! Dr.Budwig píše, že své členy rodiny její odpůrci dávali léčit k ní (a ona je nedokázala odmítnout), ale pro ostatní v tisku a literatuře doporučovali dále svou „klasiku“.

Je mnoho současných důkazů proti stávajícímu způsobu léčení a řada lékařů poukazuje na nesprávnost této léčby. (Na některé jsem ve svých článcích již ukázal.) Pokud lékaři chtějí léčit, musí dodržovat pravidla a tak ti, kteří mají svědomí, ze systému vystupují. Nemohou s tím nic dělat – lékařské fakulty i legislativu ovládají farmaceutické firmy.

Vím, že zatvrzelé skeptiky nepřesvědčím do té doby, než sami onemocní a octnou se na hranici života a smrti.

Sám, jako bývalý skeptik, jsem toho živoucím důkazem a dnes, v jedenasedmdesáti letech, jsem na tom fyzicky i zdravotně lépe, než mnoho lidí ve čtyřiceti letech. Zařadil jsem se mezi armádu lidí, kteří nyní ukazují, jak snadno se dá uzdravit a zdraví si udržet.

Autor: Vladimír Koliandr | neděle 23.4.2017 9:00 | karma článku: 19.82 | přečteno: 1226x

Další články blogera

Vladimír Koliandr

Chcete probudit přirozené léčení ve vlastním nitru?

Tímto článkem dávám svým čtenářům obrovský dar. Nenechte si ujít příležitost naučit se léčit se sami! Při praktické realizaci můžete vidět či cítit i malou změnu ihned!

23.9.2017 v 9:00 | Karma článku: 19.18 | Přečteno: 513 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Pohádka o tom, co se děje na naší planetě – část 2 – aktuální stav

Pokračování pohádky (která pro vědomého je realitou). Každý, podle míry svého chápání fungování světa, zde něco může nalézt. Ten materialisticky přesvědčený třeba pohádku, která dobře končí.

18.9.2017 v 10:10 | Karma článku: 8.08 | Přečteno: 263 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Pohádka o tom, co se děje na naší planetě – část 1 - z historie

Navazuji na pohádky, jež jsem zveřejnil 20. a 21. 12. 2016. Žijeme na úžasné planetě. Je perlou Sluneční soustavy a tak již po miliony let je o ni inteligentními civilizacemi vesmíru obrovský zájem a vedly se i vedou o ní boje.

18.9.2017 v 9:00 | Karma článku: 8.05 | Přečteno: 256 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Proč jsou u MUDr. Hnízdila nezvykle dlouhé objednací termíny?

MUDr. Jan Hnízdil je bývalý skeptik, člen klubu SYSIFOS a kritik alternativní medicíny. A právě kvůli nutnosti posuzovat alternativní metody léčení, byl nucen se na tyto metody – a jejich výsledky - podívat hlouběji.

16.9.2017 v 9:00 | Karma článku: 21.96 | Přečteno: 1069 | Diskuse

Další články z rubriky Kultura

Tomáš Hlaváč

Britové Asking Alexandria zažehávají oheň

Po dlouhém čekání Asking Alexandria vydala svůj singl Into The Fire. Po několika týdnech, kdy sociální sítě kapely plnili fotky s tajemným hashtagem Into The Fire, do světa vlétl song, který se stává pilotním singlem k novému albu

23.9.2017 v 11:45 | Karma článku: 5.55 | Přečteno: 109 | Diskuse

Karel Sýkora

Evangelizace – vypůjčeno od katolíků

Kodex kanonického práva (Codex Iuris Canonici, zkratka CIC) je soubor vnitřních právních předpisů a norem (kanonického práva) římskokatolické církve, závazný pro všechny římské katolíky.

23.9.2017 v 11:36 | Karma článku: 4.84 | Přečteno: 85 |

Vladimír Koliandr

Chcete probudit přirozené léčení ve vlastním nitru?

Tímto článkem dávám svým čtenářům obrovský dar. Nenechte si ujít příležitost naučit se léčit se sami! Při praktické realizaci můžete vidět či cítit i malou změnu ihned!

23.9.2017 v 9:00 | Karma článku: 19.18 | Přečteno: 513 | Diskuse

Karel Sýkora

Fatboy Slim – Weapon Of Choice

Fatboy Slim také známý jako Norman Cook je britský hudebník žánru taneční hudby. Spolu s interprety The Prodigy a The Chemical Brothers patří k průkopníkům žánru, který se nazývá big beat.

23.9.2017 v 8:31 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 64 |

Karel Sýkora

Kult hákového kříže – film

Po smrti otce, zastřeleného v černošském ghettu, se Derek stane aktivním stoupencem neonacismu, touží po pomstě. Jeho činy vyvrcholí vraždou dvou černochů, za niž si odsedí tři roky ve vězení. Odtud se vrací jako jiný člověk...

22.9.2017 v 21:15 | Karma článku: 8.56 | Přečteno: 296 |
Počet článků 64 Celková karma 15.52 Průměrná čtenost 759

www.vladimir-koliandr.cz

V ČEM VIDÍM SVŮJ ÚKOL
NA TÉTO PLANETĚ?

V poslání „nakazit“ každého, s kým přijdu do kontaktu vědomím, že jsme tím nejúžasnějším, co se na této planetě nachází. Že máme v sobě obrovskou sílu udržovat svou materiální i duchovní podstatu naprosto zdravou, výkonnou a  šťastnou. Že pro toho, kdo to o sobě ví a podle toho koná, neexistují nemoci, zdravotní problémy snadno překonává a zaměřuje se na to, co jej duševně i fyzicky obohacuje, činí šťastným a vyzařujícím do svého okolí pozitivní energii – lásku!      Více na:

www.jakseuzdravit.czNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.