Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Skládačka do sebe zapadá

2. 04. 2017 9:22:24
Za můj nápad, dát v minulém článku hlasovat, se na mě někteří čtenáři zlobili. Tak tedy jaké informace mě k mému názoru vedly?

Osobně nemám nic proti kardinálu Vlkovi, ale jako jeden z nejvyšších představitelů katolické církve, musel být informován o tom, co se v církvi děje a jaké dopady to má i na nás a nic proti tomu nedělal.

Uvádím zde několik prací s dokumenty, z nichž vyplývá, že i lidé této církve se podíleli a podílí na tajné vládě světa se všemi hrůznými důsledky, které to přináší. Ale posuďte sami, najdete-li si čas k prostudování dále uvedených zdrojů.

Začněme v minulosti. Bohumil Vurm věnoval opravdu velké úsilí při zpracování historické dokumentární trilogie Tajné dějiny Evropy. Tady začíná skládačka začátků tajných společností počínajících ve starověku a jako nit se táhnoucí až do dnešní doby.

Dalším dílkem do skládačky je i otázka „Reinkarnace v křesťanství a její odmítnutí koncilem v roce 553“, jak je název knihy historika Valtrauda Grosse. A důsledné vymazání reinkarnace z bible poškozuje dodnes mnoho věřících! Bylo to opravdu proto, že císař Justinián tlačil na církev, aby zabránil jejímu rozštěpení, jak popisuje autor, nebo v tom byly mocenské zájmy k snadnějšímu ovládání mas?

Nejpádnější důkaz reinkarnace je v knize francouzského psychiatra Dr.A.Guirdhama „Byli jsme Katary“. Rozhodl se prověřovat informace své klientky a zůstal ohromen, jak přesně odpovídaly historickým skutečnostem. Přesně popsala vyvraždění celé středověké sekty katarů a většina jejích tvrzení byla dohledána v archivech i záznamech inkvizice a dokázala vysvětlit také skutečnosti, které byly pro historiky do té doby záhadou. Bylo vyloučeno, aby nebyla těmto zločinům osobně přítomna.

Dalším, velmi významným, článkem skládačky je práce Ellen Gould White „Velký spor věků.“ Odhaluje krok za krokem omezování naší dnešní svobody jako jednoho z nejnebezpečnějších úkazů dnešní doby. Přečtěte si, kdo za tímto úsilím stojí.

A o knize „Utajovaná pravda“, varující svět před možným zánikem celé naší civilizace, pokud zůstaneme nečinní, jsem již psal ve svých článcích. Je tam zdokumentováno, že i vysocí katoličtí představitelé se na tom podílejí.

A četli jste knihu „Proroctví o Evropě z knihoven palmových listů“ od Thomase Rittera?)* Je neuvěřitelné, že předpovědi tam uvedené se v rozhodující míře postupně plní. Ale předpovězená vražda papeže se neuskutečnila – odstoupil sám.

Nejsem odborníkem na dějiny církve, k této tematice jsem se dostal náhlým „vnuknutím“ a nevěnuji se jí. Nechtěl jsem být ani neuctivý k zemřelému kardinálu Vlkovi. Ale pravdivost výše uvedených knih si umím ověřit. A prezident ČR, byť mám k jeho chování drobné výhrady, si nezaslouží být kritizován za to, že nesouhlasí s člověkem, který byl jedním z těch, který mohl pro lidi i této země něco udělat, ale jako potřebnější viděl ekonomické zájmy. Bývalý papež alespoň odstoupil a současný se snaží udělat pořádek ve vlastních řadách.

)* poznámka

Nechápal jsem, jak je možné zapsat tak ohromné množství informací na palmové listy téměř až na každého obyvatele planety, státy, či instituce. Nechal jsem si tedy (přes Skype) vyhledat svůj palmový list. Dlouho trvala identifikace mé osoby (nalezení adresy listu), ale pak jsem viděl jev, který mě ohromil: Přinesený list byl téměř prázdný. Když jsem potvrdil základní údaje, naskočil na palmovém listu další text jako na obrazovce počítače. Očekával jsem ruční zápisy a viděl něco, čehož objevení nás teprve čeká.

Autor: Vladimír Koliandr | neděle 2.4.2017 9:22 | karma článku: 10.85 | přečteno: 631x

Další články blogera

Vladimír Koliandr

Na co nejčastěji v České republice umíráme?

Aktuální statistiku přinesl časopis Zázraky medicíny. Až 98% hlavních příčin úmrtí zařadil do pouhých šesti kategorií. Nevytváříme si podmínky pro zbytečná úmrtí svým životním stylem a zaužívanými představami my sami?

23.7.2017 v 9:00 | Karma článku: 16.52 | Přečteno: 476 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Je zdravotnictví pomocným nástrojem k ovládnutí světa?

Celá série článků, které zde publikuji, si klade za cíl ukázat, na jakých základech život na Zemi funguje a to, jakými obrovskými možnostmi každý člověk disponuje, že je naprosto svobodnou bytostí se samoléčitelskými schopnostmi.

15.7.2017 v 9:00 | Karma článku: 14.25 | Přečteno: 339 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Mohu odstranit rakovinný nádor velikosti dětské hlavičky sám vlastní energií a žít dál?

Ženu s tímto příběhem jsem objevil mezi bretariány. Natočil o nich film režisér Viliam Poltikovič. Tato žena se sama vyléčila dříve, než se bretariánkou stala. Nevěříte?

9.7.2017 v 9:00 | Karma článku: 17.00 | Přečteno: 693 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Chemoterapie nebo vitamin B17? Co je účinnější v boji s rakovinou?

Dva jedy z nichž na počátku chemoterapie byl zdrojem výroby bojový plyn yperit a Vitamin B17 je vyráběn z jader drobného ovoce (hlavně meruněk) obsahujících kyanid. Jeden syntetický, druhý přírodní jed. Jaký je mezi nimi rozdíl?

8.7.2017 v 9:00 | Karma článku: 27.17 | Přečteno: 1036 |

Další články z rubriky Kultura

Karel Sýkora

Mr. Big – Undertow

Mr. Big je americká rocková skupina, založená v roce 1988 v Los Angeles ve státě Kalifornie. Původní sestava skupiny byla: zpěvák Eric Martin, bubeník Pat Torpey, baskytarista Billy Sheehan a kytarista Paul Gilbert.

26.7.2017 v 18:23 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 5 |

Miroslav Mlynář

Hermetický řád Zlatého úsvitu

V článku najdete shrnutí historie a nástin učení jednoho z nejvýznamnějších a nejvlivnějších okultních řádů všech dob.

26.7.2017 v 10:24 | Karma článku: 10.67 | Přečteno: 330 | Diskuse

Karel Sýkora

Pet Shop Boys – Being Boring

Pet Shop Boys je britská hudební skupina. Tvoří ji Neil Francis Tennant a Christopher Sean Lowe. Neil se věnuje především textům a zpěvu, Chris skládání hudby.

26.7.2017 v 5:30 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 67 |

Jan Matuška

Miloš Zeman recenzuje knihy - Díl první: Ústava České republiky

Moji milí občané, tedy vy, co jste mne volili. Už několikrát a opakovaně jsem byl svědkem toho, jak novinářská žumpa a Sörösem placená lumpenkavárna nařkli mé voliče z primitivnosti a nevzdělanosti.

25.7.2017 v 17:37 | Karma článku: 13.92 | Přečteno: 320 | Diskuse

Karel Sýkora

Plastický chirurg na dovolené... :-)

Miroslav Kemel je český karikaturista a písničkář. Živí se tvorbou kreslených vtipů. První vtip mu otiskli v deníku Práce v roce 1987, v roce 1989 publikoval v Dikobrazu.

25.7.2017 v 17:28 | Karma článku: 5.43 | Přečteno: 137 |
Počet článků 51 Celková karma 18.52 Průměrná čtenost 797

www.vladimir-koliandr.cz

V ČEM VIDÍM SVŮJ ÚKOL
NA TÉTO PLANETĚ?

V poslání „nakazit“ každého, s kým přijdu do kontaktu vědomím, že jsme tím nejúžasnějším, co se na této planetě nachází. Že máme v sobě obrovskou sílu udržovat svou materiální i duchovní podstatu naprosto zdravou, výkonnou a  šťastnou. Že pro toho, kdo to o sobě ví a podle toho koná, neexistují nemoci, zdravotní problémy snadno překonává a zaměřuje se na to, co jej duševně i fyzicky obohacuje, činí šťastným a vyzařujícím do svého okolí pozitivní energii – lásku!      Více na:

www.jakseuzdravit.cz

Seznam rubrik

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.