Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Skládačka do sebe zapadá

2. 04. 2017 9:22:24
Za můj nápad, dát v minulém článku hlasovat, se na mě někteří čtenáři zlobili. Tak tedy jaké informace mě k mému názoru vedly?

Osobně nemám nic proti kardinálu Vlkovi, ale jako jeden z nejvyšších představitelů katolické církve, musel být informován o tom, co se v církvi děje a jaké dopady to má i na nás a nic proti tomu nedělal.

Uvádím zde několik prací s dokumenty, z nichž vyplývá, že i lidé této církve se podíleli a podílí na tajné vládě světa se všemi hrůznými důsledky, které to přináší. Ale posuďte sami, najdete-li si čas k prostudování dále uvedených zdrojů.

Začněme v minulosti. Bohumil Vurm věnoval opravdu velké úsilí při zpracování historické dokumentární trilogie Tajné dějiny Evropy. Tady začíná skládačka začátků tajných společností počínajících ve starověku a jako nit se táhnoucí až do dnešní doby.

Dalším dílkem do skládačky je i otázka „Reinkarnace v křesťanství a její odmítnutí koncilem v roce 553“, jak je název knihy historika Valtrauda Grosse. A důsledné vymazání reinkarnace z bible poškozuje dodnes mnoho věřících! Bylo to opravdu proto, že císař Justinián tlačil na církev, aby zabránil jejímu rozštěpení, jak popisuje autor, nebo v tom byly mocenské zájmy k snadnějšímu ovládání mas?

Nejpádnější důkaz reinkarnace je v knize francouzského psychiatra Dr.A.Guirdhama „Byli jsme Katary“. Rozhodl se prověřovat informace své klientky a zůstal ohromen, jak přesně odpovídaly historickým skutečnostem. Přesně popsala vyvraždění celé středověké sekty katarů a většina jejích tvrzení byla dohledána v archivech i záznamech inkvizice a dokázala vysvětlit také skutečnosti, které byly pro historiky do té doby záhadou. Bylo vyloučeno, aby nebyla těmto zločinům osobně přítomna.

Dalším, velmi významným, článkem skládačky je práce Ellen Gould White „Velký spor věků.“ Odhaluje krok za krokem omezování naší dnešní svobody jako jednoho z nejnebezpečnějších úkazů dnešní doby. Přečtěte si, kdo za tímto úsilím stojí.

A o knize „Utajovaná pravda“, varující svět před možným zánikem celé naší civilizace, pokud zůstaneme nečinní, jsem již psal ve svých článcích. Je tam zdokumentováno, že i vysocí katoličtí představitelé se na tom podílejí.

A četli jste knihu „Proroctví o Evropě z knihoven palmových listů“ od Thomase Rittera?)* Je neuvěřitelné, že předpovědi tam uvedené se v rozhodující míře postupně plní. Ale předpovězená vražda papeže se neuskutečnila – odstoupil sám.

Nejsem odborníkem na dějiny církve, k této tematice jsem se dostal náhlým „vnuknutím“ a nevěnuji se jí. Nechtěl jsem být ani neuctivý k zemřelému kardinálu Vlkovi. Ale pravdivost výše uvedených knih si umím ověřit. A prezident ČR, byť mám k jeho chování drobné výhrady, si nezaslouží být kritizován za to, že nesouhlasí s člověkem, který byl jedním z těch, který mohl pro lidi i této země něco udělat, ale jako potřebnější viděl ekonomické zájmy. Bývalý papež alespoň odstoupil a současný se snaží udělat pořádek ve vlastních řadách.

)* poznámka

Nechápal jsem, jak je možné zapsat tak ohromné množství informací na palmové listy téměř až na každého obyvatele planety, státy, či instituce. Nechal jsem si tedy (přes Skype) vyhledat svůj palmový list. Dlouho trvala identifikace mé osoby (nalezení adresy listu), ale pak jsem viděl jev, který mě ohromil: Přinesený list byl téměř prázdný. Když jsem potvrdil základní údaje, naskočil na palmovém listu další text jako na obrazovce počítače. Očekával jsem ruční zápisy a viděl něco, čehož objevení nás teprve čeká.

Autor: Vladimír Koliandr | neděle 2.4.2017 9:22 | karma článku: 10.85 | přečteno: 634x

Další články blogera

Vladimír Koliandr

Chcete probudit přirozené léčení ve vlastním nitru?

Tímto článkem dávám svým čtenářům obrovský dar. Nenechte si ujít příležitost naučit se léčit se sami! Při praktické realizaci můžete vidět či cítit i malou změnu ihned!

23.9.2017 v 9:00 | Karma článku: 19.18 | Přečteno: 513 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Pohádka o tom, co se děje na naší planetě – část 2 – aktuální stav

Pokračování pohádky (která pro vědomého je realitou). Každý, podle míry svého chápání fungování světa, zde něco může nalézt. Ten materialisticky přesvědčený třeba pohádku, která dobře končí.

18.9.2017 v 10:10 | Karma článku: 8.08 | Přečteno: 263 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Pohádka o tom, co se děje na naší planetě – část 1 - z historie

Navazuji na pohádky, jež jsem zveřejnil 20. a 21. 12. 2016. Žijeme na úžasné planetě. Je perlou Sluneční soustavy a tak již po miliony let je o ni inteligentními civilizacemi vesmíru obrovský zájem a vedly se i vedou o ní boje.

18.9.2017 v 9:00 | Karma článku: 8.05 | Přečteno: 256 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Proč jsou u MUDr. Hnízdila nezvykle dlouhé objednací termíny?

MUDr. Jan Hnízdil je bývalý skeptik, člen klubu SYSIFOS a kritik alternativní medicíny. A právě kvůli nutnosti posuzovat alternativní metody léčení, byl nucen se na tyto metody – a jejich výsledky - podívat hlouběji.

16.9.2017 v 9:00 | Karma článku: 21.96 | Přečteno: 1069 | Diskuse

Další články z rubriky Kultura

Tomáš Hlaváč

Britové Asking Alexandria zažehávají oheň

Po dlouhém čekání Asking Alexandria vydala svůj singl Into The Fire. Po několika týdnech, kdy sociální sítě kapely plnili fotky s tajemným hashtagem Into The Fire, do světa vlétl song, který se stává pilotním singlem k novému albu

23.9.2017 v 11:45 | Karma článku: 5.55 | Přečteno: 109 | Diskuse

Karel Sýkora

Evangelizace – vypůjčeno od katolíků

Kodex kanonického práva (Codex Iuris Canonici, zkratka CIC) je soubor vnitřních právních předpisů a norem (kanonického práva) římskokatolické církve, závazný pro všechny římské katolíky.

23.9.2017 v 11:36 | Karma článku: 4.84 | Přečteno: 85 |

Vladimír Koliandr

Chcete probudit přirozené léčení ve vlastním nitru?

Tímto článkem dávám svým čtenářům obrovský dar. Nenechte si ujít příležitost naučit se léčit se sami! Při praktické realizaci můžete vidět či cítit i malou změnu ihned!

23.9.2017 v 9:00 | Karma článku: 19.18 | Přečteno: 513 | Diskuse

Karel Sýkora

Fatboy Slim – Weapon Of Choice

Fatboy Slim také známý jako Norman Cook je britský hudebník žánru taneční hudby. Spolu s interprety The Prodigy a The Chemical Brothers patří k průkopníkům žánru, který se nazývá big beat.

23.9.2017 v 8:31 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 64 |

Karel Sýkora

Kult hákového kříže – film

Po smrti otce, zastřeleného v černošském ghettu, se Derek stane aktivním stoupencem neonacismu, touží po pomstě. Jeho činy vyvrcholí vraždou dvou černochů, za niž si odsedí tři roky ve vězení. Odtud se vrací jako jiný člověk...

22.9.2017 v 21:15 | Karma článku: 8.56 | Přečteno: 296 |
Počet článků 64 Celková karma 15.52 Průměrná čtenost 759

www.vladimir-koliandr.cz

V ČEM VIDÍM SVŮJ ÚKOL
NA TÉTO PLANETĚ?

V poslání „nakazit“ každého, s kým přijdu do kontaktu vědomím, že jsme tím nejúžasnějším, co se na této planetě nachází. Že máme v sobě obrovskou sílu udržovat svou materiální i duchovní podstatu naprosto zdravou, výkonnou a  šťastnou. Že pro toho, kdo to o sobě ví a podle toho koná, neexistují nemoci, zdravotní problémy snadno překonává a zaměřuje se na to, co jej duševně i fyzicky obohacuje, činí šťastným a vyzařujícím do svého okolí pozitivní energii – lásku!      Více na:

www.jakseuzdravit.czNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.