Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nejen Čtyři dohody, ale i Hóoponopono vás změní

24. 03. 2017 14:55:13
Při psaní odpovědi na dotaz p. Zátureckého v diskusi „Vy se vyznáte ve filozofii a berou Vás Čtyři dohody?? “, jsem si uvědomil, že to může zajímat i někoho dalšího, tak to mírně upravené a doplněné předkládám jako článek.

Filosofie má řadu směrů. Již v minulých tisíciletích je dělila Základní filosofická otázka: co je prvotní - hmota nebo vědomí? - na dva základní proudy. Materialisty a idealisty. Byl jsem materialisticky vychován, mám materialistické vzdělání, tedy i filosofické. Jenže nastal u mně zlom, kdy jsem pochopil a prožil změnu. Ta změna (záchrana mého života, kterou materialistická medicína vzdala a idealistickými nástroji - energií a informací jsem se úplně vyléčil) pro mně znamenala nový život.

A tak jsem přešel na druhou stranu. A studoval s jiným pohledem na svět. Dnes, kdy komunikuji s inteligentními energiemi, kdy jako léčiteli mi přicházejí do rukou i medicínou zdevastovaní klienti a v drtivé většině je vracím do života šťastné, opravdu VÍM, že svým myšlením, chováním, vztahem k ostatním, jejich posuzováním, ovlivňuji informační energetické pole, které všechny bytosti na této planetě propojuje a dle toho, co tam vědomě i nevědomky "vkládám" se ke mně i ostatní chovají.

Naše těla jsou ze 70% energií, ta nás vzájemně propojuje. Takže z energetického pohledu (materialistická věda zatím nepřipouští energetická pole nad hranicí rychlosti světla, které nás vzájemně propojují)* je vlastně všechno lidstvo na planetě jedním celkem a lidé zde figurují jako samostatní jedinci stejně tak, jako buňky v našem těle (také je můžeme ovládat svým myšlením, pokud je pozitivní, je fakticky placebem, negativní myšlenky nám léčení ztěžují až přímo znemožňují).

Proto tak dobře fungují Čtyři dohody a je velmi účinná i další metoda, tentokrát původem z Havaje Hóoponopono, kterou úspěšně využívám k léčení nejen vztahových problémů.

Tuto tajnou havajskou techniku na vytváření hojnosti, zdraví, míru ... na Havaji objevil americký psycholog Ihaleakala Hew Len,Ph.D. Ten po přeložení do nejtěžšího žaláře s úkolem léčit vrahy a násilníky, byl zprvu bezradný a málem se zařadil do plejády zaměstnanců věznice, kteří po krátkém působení museli zaměstnání změnit.

Vzpomněl si ale na svou návštěvu Havaje a na léčitelku, která mu tuto metodu ukázala. Jako studovaný psycholog, se usmíval nad její naivitou. A najednou ho napadlo to zkusit zde ve věznici. A děly se zázraky. Po roce vězňové chodili bez pout, nebyli již sobě i svému okolí nebezpeční a dokonce pracovali! Personál se stabilizoval.

Tato zkušenost byla publikována v tisku a významný americký spisovatel Joe Vitale vyhledal Dr. Ihaleakala a spolu s ním napsali knihu „Svět bez hranic“ o této metodě, která se stala světovým bestselerem.

„Tato kniha je jako dynamit. Když ji začnete číst, zapálíte rozbušku. Odstřelí všechny zastaralé, složité a zavádějící teorie úspěchu a jediným jednoduchým krokem odhalí osvěžující a jasnou cestu přeměny vašeho života. Pokud jste se rozhodli vydat se s Vitalem na průzkum Světa bez hranic, připravte se na podnětnou a inspirující cestu, která přesahuje vše, co jste si dosud dokázali představit.“ Píše Craig Perrine. A filosof a spisovatel James Arthur Ray píše „...Přečtěte si tuto knihu: připomene vám pravdu a schopnosti, které už dávno máte.“

)* Poznámka

I když v Evropském výzkumném centru v Cernu byla prokázána částice pohybující se vyšší rychlostí než světlo – Boson (a za jeho objev byla udělena i Nobelova cena), většina vědeckého světa existenci energie rychlejší než světlo popírá. Přitom i u nás, již za minulého režimu, existovala tajná laboratoř Ministerstva zdravotnictví u Chemicko-technologické fakulty, která studovala a nepřímo měřila energie léčitelů. Byl zde zkoumán i nejvýznamnější léčitel minulého století Josef Zezulka. Pod dozorem lékařů léčil onkologické pacienty, kterým již lékaři nemohli pomoci. Vše je dokumentováno v protokolech a doloženo tehdejší nejmodernější zobrazovací technikou. Prakticky všichni pacienti se vyléčili. Nejmenší energetickou jednotku, kterou člověk vyzařuje, tehdy v laboratoři označili jako menšn. Tyto protokoly dnes již vyšly knižně a ve své práci i tyto poznatky využívám přesto, že dnes již umíme pracovat nejen s energetickým, ale i s informačním polem.

Autor: Vladimír Koliandr | pátek 24.3.2017 14:55 | karma článku: 13.72 | přečteno: 487x

Další články blogera

Vladimír Koliandr

Chcete probudit přirozené léčení ve vlastním nitru?

Tímto článkem dávám svým čtenářům obrovský dar. Nenechte si ujít příležitost naučit se léčit se sami! Při praktické realizaci můžete vidět či cítit i malou změnu ihned!

23.9.2017 v 9:00 | Karma článku: 19.18 | Přečteno: 513 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Pohádka o tom, co se děje na naší planetě – část 2 – aktuální stav

Pokračování pohádky (která pro vědomého je realitou). Každý, podle míry svého chápání fungování světa, zde něco může nalézt. Ten materialisticky přesvědčený třeba pohádku, která dobře končí.

18.9.2017 v 10:10 | Karma článku: 8.08 | Přečteno: 263 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Pohádka o tom, co se děje na naší planetě – část 1 - z historie

Navazuji na pohádky, jež jsem zveřejnil 20. a 21. 12. 2016. Žijeme na úžasné planetě. Je perlou Sluneční soustavy a tak již po miliony let je o ni inteligentními civilizacemi vesmíru obrovský zájem a vedly se i vedou o ní boje.

18.9.2017 v 9:00 | Karma článku: 8.05 | Přečteno: 256 | Diskuse

Vladimír Koliandr

Proč jsou u MUDr. Hnízdila nezvykle dlouhé objednací termíny?

MUDr. Jan Hnízdil je bývalý skeptik, člen klubu SYSIFOS a kritik alternativní medicíny. A právě kvůli nutnosti posuzovat alternativní metody léčení, byl nucen se na tyto metody – a jejich výsledky - podívat hlouběji.

16.9.2017 v 9:00 | Karma článku: 21.96 | Přečteno: 1069 | Diskuse

Další články z rubriky Kultura

Tomáš Hlaváč

Britové Asking Alexandria zažehávají oheň

Po dlouhém čekání Asking Alexandria vydala svůj singl Into The Fire. Po několika týdnech, kdy sociální sítě kapely plnili fotky s tajemným hashtagem Into The Fire, do světa vlétl song, který se stává pilotním singlem k novému albu

23.9.2017 v 11:45 | Karma článku: 5.55 | Přečteno: 109 | Diskuse

Karel Sýkora

Evangelizace – vypůjčeno od katolíků

Kodex kanonického práva (Codex Iuris Canonici, zkratka CIC) je soubor vnitřních právních předpisů a norem (kanonického práva) římskokatolické církve, závazný pro všechny římské katolíky.

23.9.2017 v 11:36 | Karma článku: 4.84 | Přečteno: 85 |

Vladimír Koliandr

Chcete probudit přirozené léčení ve vlastním nitru?

Tímto článkem dávám svým čtenářům obrovský dar. Nenechte si ujít příležitost naučit se léčit se sami! Při praktické realizaci můžete vidět či cítit i malou změnu ihned!

23.9.2017 v 9:00 | Karma článku: 19.18 | Přečteno: 513 | Diskuse

Karel Sýkora

Fatboy Slim – Weapon Of Choice

Fatboy Slim také známý jako Norman Cook je britský hudebník žánru taneční hudby. Spolu s interprety The Prodigy a The Chemical Brothers patří k průkopníkům žánru, který se nazývá big beat.

23.9.2017 v 8:31 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 64 |

Karel Sýkora

Kult hákového kříže – film

Po smrti otce, zastřeleného v černošském ghettu, se Derek stane aktivním stoupencem neonacismu, touží po pomstě. Jeho činy vyvrcholí vraždou dvou černochů, za niž si odsedí tři roky ve vězení. Odtud se vrací jako jiný člověk...

22.9.2017 v 21:15 | Karma článku: 8.56 | Přečteno: 296 |
Počet článků 64 Celková karma 15.52 Průměrná čtenost 759

www.vladimir-koliandr.cz

V ČEM VIDÍM SVŮJ ÚKOL
NA TÉTO PLANETĚ?

V poslání „nakazit“ každého, s kým přijdu do kontaktu vědomím, že jsme tím nejúžasnějším, co se na této planetě nachází. Že máme v sobě obrovskou sílu udržovat svou materiální i duchovní podstatu naprosto zdravou, výkonnou a  šťastnou. Že pro toho, kdo to o sobě ví a podle toho koná, neexistují nemoci, zdravotní problémy snadno překonává a zaměřuje se na to, co jej duševně i fyzicky obohacuje, činí šťastným a vyzařujícím do svého okolí pozitivní energii – lásku!      Více na:

www.jakseuzdravit.czNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.